3000₺ 4000₺ Ekran kartı tavsiyesi

Hakangstr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Anakart---------ASUS TUF Gaming B550 PLUS Wi-Fi.
İşlemci---------- AMD Ryzen 5 5600X
RAM ------2x16G Team forcevulcan Z 3600MHz CL18 monitör olarak
AOC 27G2U 27" 1ms 144Hz FreeSync Pivot IPS WLED Full HD Gaming monitör sisteme ekran kartı tavsiyesi bütçem 3000₺ 4000₺ arası
(RAM'ı 1500₺ ye aldım nasıl sizce )

Şu an almayın. O aralıkta hep 1650 satılıyor o işlemci en azından 1660 Ti'ı hak ediyor.

İşlemci anakart RAM'ı ve cool Master çift fanlı sıvı soğutma yı aldım
Geriye
Monitör
Ekran kartı
Hard disk
Klavye mouse kaldı
İleriye yönelik seçmeye dikkat ettim tek ram konusunda markadan ve fiyattan ödün verdim ekran kartı için

İşlemci anakart RAM'ı ve cool Master çift fanlı sıvı soğutma yı aldım.
Geriye.
Monitör.
Ekran kartı.
Hard disk.
Klavye mouse kaldı.
İleriye yönelik seçmeye dikkat ettim tek RAM konusunda markadan ve fiyattan ödün verdim ekran kartı için.

Ekran kartı sıfır mı olacak 2.el olabilir mi?

3000TL bandında sıfır ürün olacak ise rakipsiz.

İşlemci anakart RAM'ı ve cool Master çift fanlı sıvı soğutma yı aldım.
Geriye.
Monitör.
Ekran kartı.
Hard disk.
Klavye mouse kaldı
İleriye yönelik seçmeye dikkat ettim tek RAM konusunda markadan ve fiyattan ödün verdim ekran kartı için.

Hocam dediğim gibi şu an o bütçeyle ancak GTX1650 alabilirsiniz. Bu yüzden almayın dedim. İşlemciniz yüksek bir işlemci ve 2070s gibi kartları bile besleyebiliyor. Fiyatlar düşme eğiliminde gibi gözüküyor en azından son birkaç haftadır yavaş yavaş düşüyor. İsterseniz o kadar yatırım yaptığınız işlemci anakart ve RAM'e gerçek ederi 1500 TL olan bir karta 3500 TL vererek kullanın isterseniz biraz daha bekleyin en azından işlemciye yakışır bir GPU alın.

İşlemci anakart RAM'ı ve cool Master çift fanlı sıvı soğutma yı aldım
Geriye
Monitör
Ekran kartı
Hard disk
Klavye mouse kaldı
İleriye yönelik seçmeye dikkat ettim tek ram konusunda markadan ve fiyattan ödün verdim ekran kartı için
Hocam harddisk almanızı önermem, onun yerine SSD almanız daha iyi olur. Bu sisteme aslında 1660ti iyi gider fakat bütçenizin artması gerekir.

Tavsiyelerin için teşekkür ederim.
Monitör 27 inç düz ekran düşünüyorum çizim de yapabilirim.
Klavye mouse önerini not aldım sıra gelince fiyat araştırması yaparım. 😊
Hocam bütçeniz yeterse Samsung 870 EVO veya Crucial P2 öneririm, bu SSD hakkında bir bilgim yok fakat özellikleri iyi duruyor.

Samsung EVO'lar fiyatı bayağı yüksek 😊😊

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı