3000-4000 TL 27" Curved monitör önerisi

Shaqir13

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim,
27 inç Curved mönitor almayı düşünüyorum. Bütçem 3500TL belki 4000 TL'yi zorlayabilirim.
Valorant CS:GO gibi oyunlar değil de daha çok story oyunlar oynayacağım.
Ayrıca bilgisayarımda RX6600 var 1080p oynayacağım için monitör 1080P'ye göre büyük gelir mi?
Fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

1080P'de 27"de pixelleti falan sayarsınız. Yani 24" sizin için daha iyi olacaktır. Eğer isterseniz onu önerebilirim. Curved monitörler aşırı kötü oluyot renkleri canlı olmadığı için. Story oynayacaksınız ne de olsa.

1080P'de 27"de pixelleti falan sayarsınız. Yani 24" sizin için daha iyi olacaktır. Eğer isterseniz onu önerebilirim. Curved monitörler aşırı kötü oluyot renkleri canlı olmadığı için. Story oynayacaksınız ne de olsa.

Dediğinize katılıyorum ama önerdiğiniz monitör çok iyi değil.

Alınmaz.

Forumda incelemesini yapan bir kullanıcının Twisted Minds incelemesinden alıntı;

Kullanımım sonucu monitörün 165hz ayarının stabil olmayan bir overclock olduğu sonucuna vardım. Monitör ani tam ekran değişimlerde kendini saniyelik kapatabiliyor 165hz ayarında. 144hz kullanımda stabil cihaz. Ayrıca G-Sync testi de yaptım uyumlu gayet.

Panelde stuck pikseller keşfettiğim için iadesini istedim.

Dolayısıyla videoyu da yayından kaldırmış bulunuyorum. Alınmayacak bir ürün değil ama ürün hakkındaki farklı yorumlarda da bahsedildiği üzere üründe kronik bir problemmiş gibi duruyor piksel sıkıntıları.

Kafam karıştı şimdi
ilçede oturuyorum deneyimlemek istesem 80 90 km gitmem gerekecek
Daha önce 27” 1080p deneyiminiz oldumu? Alınmayacak kadar kötümü?

Alınmaz.

Forumda incelemesini yapan bir kullanıcının twisted minds incelemesinden alıntı;

kullanımım sonucu monitörün 165Hz ayarının stabil olmayan bir overclock olduğu sonucuna vardım. Monitör ani tam ekran değişimlerde kendini saniyelik kapatabiliyor 165Hz ayarında. 144Hz kullanımda stabil cihaz. Ayrıca G-Sync testi de yaptım uyumlu gayet.

panelde stuck pikseller keşfettiğim için iadesini istedim.

dolayısıyla videoyu da yayından kaldırmış bulunuyorum. Alınmayacak bir ürün değil ama ürün hakkındaki farklı yorumlarda da bahsedildiği üzere üründe kronik bir problemmiş gibi duruyor piksel sıkıntıları.

Alınmaz yazdım altına zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı