3000-4000 TL 2K monitör önerisi

Baktımda ıps curved yok. Sizce curved farkı çok hissedilir mi? Ips olarak @DarkReader ın bahsettiğinden başka daha iyi bir seçenek var mı?
Şaka gibi ya. Sayfa yeniledim 3.5k dan 5.5k ya çıktı.
Aklıma bu yattı
- ViewSonic XG2705-2K 27
Sizin bu monitör hakkında görüşleriniz nelerdir?
Birde ekstra olarak buda aklımı çeliyor. 1000R oluşu ve 32 inch olması nedeniyle odssey g5 de düşünüyorum. Sizce curved olması ve büyüklüğü ıps panelden vazgeçmeye değer mi?
Hocam 2060 ekran kartım var. 1080p ve 2k için ne önerirsiniz? 2060 ile 2k da rahat oynayabilir miyim? Pubg, bf1, bf5 ve assetto corsa gibi oyunları. Yılbaşına kadar kafamda kesin bir kaç tane seçenek belirlemek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. @LaMorte

Son düzenleme:
Birde ekstra olarak bu da aklımı çeliyor. 1000R oluşu ve 32 inch olması nedeniyle Odssey G5 de düşünüyorum. Sizce curved olması ve büyüklüğü IPS panelden vazgeçmeye değer mi?
G5 alınmaz. Çok fazla ghosting, smearing var ve pek fazla özelliği yok.
Sizce curved olması ve büyüklüğü IPS panelden vazgeçmeye değer mi?
Şu konuyu okuyun.

Baktımda ıps curved yok. Sizce curved farkı çok hissedilir mi? Ips olarak @DarkReader ın bahsettiğinden başka daha iyi bir seçenek var mı?
Şaka gibi ya. Sayfa yeniledim 3.5k dan 5.5k ya çıktı.
Aklıma bu yattı
- ViewSonic XG2705-2K 27
Sizin bu monitör hakkında görüşleriniz nelerdir?
Birde ekstra olarak buda aklımı çeliyor. 1000R oluşu ve 32 inch olması nedeniyle odssey g5 de düşünüyorum. Sizce curved olması ve büyüklüğü ıps panelden vazgeçmeye değer mi?
Hocam 2060 ekran kartım var. 1080p ve 2k için ne önerirsiniz? 2060 ile 2k da rahat oynayabilir miyim? Pubg, bf1, bf5 ve assetto corsa gibi oyunları. Yılbaşına kadar kafamda kesin bir kaç tane seçenek belirlemek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. @LaMorte
Oynayacağınız oyunlarda 1080p 60-80 arası FPS alırsınız. Bu monitörlere gerek yok, Philips 272E2FA'ya bakın.

İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Oynadığım oyunların bazılarında 144 fps üzerne de çıkıyorum bu yüzden en az 144 hz bir monitör almak istiyorum. Bunun için bana 1080P öneride bulunabilir misiniz?
@DarkReader @LaMorte

Son düzenleme:
Şu anda
-XG 2405-2
-DELL S2422HG
-LG 24GN650-B
-AOC 24G2U
Arasında kaldım, görüntü ve hız benim için önemli, bu sebeple hangisini tercih etmeliyim, başka bir öneriniz var mı?

Oynayacağınız oyunlarda 1080p 60-80 arası FPS alırsınız. Bu monitörlere gerek yok, Philips 272E2FA'ya bakın.
İleriye dönük olarak 2k 144hz veya üstü ne önerirsiniz?
Kararımı verdim 1080p alacağım. Va ve ıps panel olarak ne önerirsiniz? Hızlı yardım ederseniz sevinirim.
Mag273r alınır mı? Monitörü uzakta kullandığım için 27 inch sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ve simülasyon oyunları da oynadığım için 24 biraz küçük geliyor. Bu yüzden bana 3k civarına kadar monitör önerebilir misiniz? Bahsettiğim monitörün diğer monitörlere kıyasla 8bit+frc olması sebebiyle hoşuma gitti, bit farkı çok hissedilir mi?

Son düzenleme:

ViewSonic dışında o iki monitördede oyun oynuyorsanız ghosting sorunu yaşarsınız biraz rahatsızlık verebilir.
IPS kavisli monitörler sadece Ultrawide monitörler oluyor genelde. Çoğu kavisli monitör VA paneldir.
Bildiğim Asus IPS Curved var o bütçede bulabilsem linki paylaşırım.

Kafamda bunları belirledim, hangisini alayım
-Benq Mobiuz Ex2710 3.6k
-Msi Optix Mag274r2. 3.6k
-Asus vx249q 2.5k
-ViewSonix Xg2405-2 2.5k
Kafamda bunları belirledim, hangisini alayım
-Benq Mobiuz Ex2710 3.6k
-Msi Optix Mag274r2. 3.6k
-Asus vx249q 2.5k
-ViewSonix Xg2405-2 2.5k

Simulasyon da girdiğ
aklımda bu modeli almak vardı ama
bunun da fiyatı 2 kat ucuz
Benq her ne kadar kalbime yer etsede, fiyat kısmıda önemli. Artıları sizce 2 kat fiyat farkına değer mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı