3000 - 4000 TL arası monitör tavisyesi

Bütçe
3000 - 4000

uzumymw01

Femtopat
Daha fazla  
Ben belirttiğim fiyat aralığında monitör almayı düşünüyorum AMD ekran kartıyla kullanacağım VG249Q1A monitörü düşünüyorum. Başka önerebileceğiz monitör var mı?

Attığınız monitör alınabilir. Bunu da inceleyin derim.

Bütçe az artarsa bunu alın;

Nereden böyle bir sonuca vardınız?

Arkadaşımda var Acer monitör önermiyorum 3. kez garantiye gitti ve adamlar ekran kartında sorun buluyor ghosting sorunu için kart farklı kasada denendiğinde bir şey çıkmıyor. Önermem Acer monitör onun yerine daha iyi monitörler var uzak durulması gereken marka monitör için.

Arkadaşımda var Acer monitör önermiyorum 3. kez garantiye gitti ve adamlar ekran kartında sorun buluyor ghosting sorunu için kart farklı kasada denendiğinde bir şey çıkmıyor. Önermem Acer monitör onun yerine daha iyi monitörler var uzak durulması gereken marka monitör için.
Onunki hangi modeli? Bir monitörü kötü olduğu için markanın bütün ürünlerine kötü denemez. Samsung Odyssey G3 veya G5 rezalet fakat Samsung Odyssey G4 fiyat performans sıkıntısız bir monitör.

ASUS'tan son dönemde çok şikayet var. Tavsiye etmem. Tabii alıp almamak senin kararın ama şöyle söyleyeyim ben bugün kendime monitör alacak olsam ASUS'u almazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı