3000-4000 TL CS:GO, Witcher 3 için Laptop Önerisi

Tugrul Bey

Decapat
CS:GO'da 150+ FPS veren ucuz fiyatlı oyuncu bilgisayarı almak istiyorum yardımcı olur musunuz? İşlemcisi Intel Core serisinden olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından 1050Ti ekran kartına sahip bir laptop alman gerekiyor. Fiyatları 4500 TL den başlıyor diye biliyorum.

Witcher 3'de +60 FPS'nin mümkün olmadığını düşünüyorum bu bütçe aralığında. MX150 ekran kartlı bir laptop tercih edebilirsiniz. Bütçe artırırsanız 4800 TL'ye monster laptoplar var.

Peki cs:go da 150+ fps almak için 3k-4.5k lık bir bilgisayar önerirmisiniz
Çıkabiliyorsanız bunu alın. Çıkamıyorsanız önceki önerdiğim Lenova laptop sizi CS:GO'da orta ayarlarda +150 FPS sağlar. Bir şey daha söylemek isterim monitörün tazeleme oranı kaç ise o kadar kare görüntü alırsınız. Yani 60 hertz bir monitörde daha 60'dan yüksek FPS almanın hiçbir anlamı yoktur. Yani boşu boşuna +150 FPS diyip kendinizi kasmayın lütfen bir anlamı yok.

CS:GO da oyunu rahatça oynıyabileceğim bir bilgisayar istiyordum 150+ fps de kasmaz diye düşündüm ondan söyledim
Benim için fps den çok oyunun kasıp kasmaması önemli

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı