3000-4000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
3000-4000

coniguban

Decapat
Daha fazla  
3000-4000 TL bütçem var; GTA 5, CS:GO, MCP gibi oyunları rahat kaldıracak laptop arıyorum ve ekran kartının gömülü olmasını istemiyorum. Yardım eder misiniz?

Attığımın performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığımın performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kankam bu baya iyimişde
1.bu 8gb ramli halimi 16mı
2.rami nası 2X8 yapabilirim
3.de bu freedos ya hani nereden kaçparaya Windows yükletebilirim
4. soruda var😂eğer 8 GB daha Ram takarsam ne kadara maal olur bana

Kusura bakma çok soru sordum ama 😂

Kankam bu bayağı iyi mişde.
1.bu 8 GB RAM'li halimi 16mı.
2.RAM'i nasıl 2x8 yapabilirim.
3.de bu FreeDOS'ya hani nereden kaçparaya Windows yükletebilirim.
4. soruda var😂eğer 8 GB daha RAM takarsam ne kadara maal olur bana.

Kusura bakma çok soru sordum ama 😂

300-400TL tutar RAM RAM'i almak içink onu açarsın hangi RAM'i alayım diye yardımcı oluruz takmak içinde.
Ve 40-50TL'ye Windows Key'i alıp etkinleştirirsin onu da yapamazsan konu açarsın.

300-400TL tutar RAM RAM'i almak içink onu açarsın hangi RAM'i alayım diye yardımcı oluruz takmak içinde.
Ve 40-50TL'ye Windows Key'i alıp etkinleştirirsin onu da yapamazsan konu açarsın.
Tamam kanka Allah razı olsun çok sağol bakacağım biraz daha ama sen bunu kafama koydun😂😂aklımda 1.olarak bu var
Bu arada kanka ekran kartı gömülümü ney markası modeli çevredekiler gömülüyse işlemciye kötü performans sergiler oyunlarda dedilerde sana Bi sorayım

Geri
Yukarı