3000-4000 TL monitör önerisi

@SkyRose öncelikle teşekkür ederim. Sizin ViewSonic VX2758-2KP-MHD modeli ile ilgili yorumunuzu okumuştum. Kronik yırtılma sorunu varmış sanırım. Böyle bir sorunu çözebilmek için 3. part programlar kullanıyorlarmış. Böyle bir sorunla karşılaşmama şansım var mıdır? Ya da sizce hiç riske girmeden sizin önerdiğiniz ACER modelini mi alsam?
Monitör seçmek de zor işmiş :)

@UnKnown44 risk var tabii. Seçim sizin. Ben o yorumları yazalı 4 ay oldu, ve güncel piyasayı da eskisi kadar takip etmiyorum bu yüzden bazı modeller gözümden kaçabilir.

Acer veya bu alınabilir;

ACER'ın 144Hz'de 8 bit çalıştığını da söylememiş olmayayım.

@UnKnown44 risk var tabii. Seçim sizin. Ben o yorumları yazalı 4 ay oldu, ve güncel piyasayı da eskisi kadar takip etmiyorum bu yüzden bazı modeller gözümden kaçabilir.

Acer veya bu alınabilir;

ACER'ın 144Hz'de 8 bit çalıştığını da söylememiş olmayayım.
Bu dell gerçekten çok iyiymiş.

Piyasada yok maalesef.

LG 27GL850, Acer Nitro XV272U P ve Dell S2721DGF modelleri arasında bakayım biraz. Nasip de artık hangisi varsa :)

Dell'i o fiyatlara bulabilseydim iyiydi :)
Selamlar @SkyRose
Kusura bakma tekrar rahatsızlık veriyorum.
LG 27GL850-B ve LG27HL83A-B modelleri arasında kaldım. Birbirine çok benziyorlar. Sanırım sRGB de ciddi bir fark var. Tabiki siz bu konu da daha bilgilisiniz. O yüzden size danışmak istedim.
Dell'i düşünüyordum ancak stoklara pek gelecek gibi görünmüyor.
@SkyRose bir konu hakkında da görüşünüzü almak istedim. Ben çift monitör kullanıyorum.

Bir monitörün 2k diğerinin 1080p olması herhangi bir sorun oluşturur mu sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı