3000-4000 TL sıfır veya ikinci el telefon tavsiyesi

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Az önce maalesef telefonu biraz sert kullanmaktan dolayı ekranı pert oldu. Canavar gibi telefondu emektar tek sıkıntısı bataryaydı. Şu an bir telefona ihtiyacım var 3000 Max 3800-4000 civarına çıkabilirim. Gün içinde sosyal medyada çok fazla takılırım arada telefondan video edit vb. yaparım oyun falan oynarım. Telefon elimden düşmüyor kısacası. Temiz olmak şartıyla ikinci el olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Az önce maalesef telefonu biraz sert kullanmaktan dolayı ekranı pert oldu. Canavar gibi telefondu emektar tek sıkıntısı bataryaydı. Şu an bir telefona ihtiyacım var 3000 Max 3800-4000 civarına çıkabilirim. Gün içinde sosyal medyada çok fazla takılırım arada telefondan video edit vb. yaparım oyun falan oynarım. Telefon elimden düşmüyor kısacası. Temiz olmak şartıyla ikinci el olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.
Oppo a74 öneririm fiyatı 4.100-5.000 arasında değişiyor bütçeyi biraz artırma şansınız varsa alabilirsiniz

Hayırlı olsun Hocam a52s in fiyatı 7000 civarı diye biliyorum bana soracak olursanız a52s işlemci haricinde pek iyi bir telefon değil o fiyatı nekadar hak eder şüpheli
Hocam çok araştırma fırsatım olmadı ama fiyatlar böyleyken Amoled 120Hz kamerası iyi bir telefona göre yine uygun bence. Gönül ister ki daha ucuz olsun. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı