İkinci el 3000-4000 TL telefon tavsiyesi

Redmi Note 10 serisinin yurt dışı 0'ını bulmak çok zor. Geçen yaz bulduğumda ise 6000 TL gibi saçma sapan bir fiyat söylemişlerdi.

En son telefon piyasasını takip ederken bulunuyordu eski Samsung amiral gemilerinden şansınızı deneyebilirsiniz ya da 2.el orta segment bir Xiaomi bulabilirsiniz.

Redmi Note 10 serisinin yurt dışı 0'ını bulmak çok zor. Geçen yaz bulduğumda ise 6000 TL gibi saçma sapan bir fiyat söylemişlerdi.

Hemen bakıyorum.

Pardon hocam dalgınlıktan unutmuşum değil yazmayı önerdiğim telefon mi 9T Redmi olanı sorunlu.

Pardon hocam dalgınlıktan unutmuşum değil yazmayı önerdiğim telefon mi 9T Redmi olanı sorunlu.

Ben de tam onu diyecektim hocam😃. Aralarında dağlar kadar fark var.

Eski Samsung amiral gemilerinden şansınızı deneyebilirsiniz ya da 2.el orta segment bir Xiaomi bulabilirsiniz.
Ben olsam eski Samsung amiral gemilerine yönelirdim ama alacağım kişi kozmetiğine önem vereceği için maalesef Xiaomi'ye yönelmek zorundayım.

Hocam mi 9T Redmi Note 10/11 Pro Samsung S8 S9 bu bütçe içinde en mantıklı telefonlardi pek değişmemiş piyasa.

Note 10/11 Pro daha yeni kozmetik olarak en düzgün olan telefonlar muhtemelen onlar olur.

Bu telefonların sıkıntısında yurt dışı IMEI kayıtlı olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı