3000-4000 TL Sistem İçin İşlemci Önerisi

Bütçenizi belirtirseniz 1080P bir monitör tavsiye edebilirim.

Sistemi bende beğendim gerçekten guzel olmus dikkate alicam.Peki monitör nasıl bir sey tavsiye edersiniz ?
Bütçeniz varsa bunu alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 307
Bu sistemi alın. Zira parçaları etraflıca araştırırsanız haklı olduğumu göreceksiniz. Gördüğünüz diğer sistemlerden daha uyumludur. Yalnız unutmadan söyleyeyim anakartı gigabyte z97x gaming 5 ile değiştiriniz.

Dosya Ekleri

• PicsArt_1420984742925.jpg
    PicsArt_1420984742925.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 283
Peki 3000 liraya mal olan bir sistemle 4000 liraya mal olan sistem arasında ne kadar fark vardır.çünkü bütçemi 4000 lik bir sistemle zorlarım ama 3000 benim için daha uygun.bu iki fiyat arasında sistemler ne kadar farklı olur oyun oynarken ne gibi farklılıklar olur?

technopat da izlediğim rehberlerde 2000 liraya bile çok güzel oyun pc si toplanabiliyordu benim üzerine koyacağım 2 bin lira gerçekten gerekli mi amacım oyunları rahat ve güzel grafiiklerde oynamak

Bu sistemi alın. Zira parçaları etraflıca araştırırsanız haklı olduğumu göreceksiniz. Gördüğünüz diğer sistemlerden daha uyumludur. Yalnız unutmadan söyleyeyim anakartı gigabyte z97x gaming 5 ile değiştiriniz.
Yalnız dostum önerdiğin sistem benimkinden iyi değil yanlış bilgi vermeyelim. Senin önerdiğin İ5 ve benim önerdiğim İ7 arasında baya bi fark vardır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı