3000-4000 TL Telefon Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
3000 - 4000 TL

xahtapot

Femtopat
Yer
Türkiye
3000 ile 4000 TL bandında telefon önerisi istiyorum. Her türlü öneriye açığım. Telefonda mutlaka şu olmalı dediğim bir özellik yok. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

3000 ile 4000 TL bandında telefon önerisi istiyorum. Her türlü öneriye açığım. Telefonda mutlaka şu olmalı dediğim bir özellik yok. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Hocam telefonda mutlaka şu olmalı dediğiniz bir özellik yoktur ama illaki telefonda aradığınız bir şey vardır.

Telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız? Ona göre öneri yapalım, ne kadar çok detay o kadar iyi bir telefon.

Hocam telefonda mutlaka şu olmalı dediğiniz bir özellik yoktur ama illaki telefonda aradığınız bir şey vardır.

Telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız? Ona göre öneri yapalım, ne kadar çok detay o kadar iyi bir telefon.
Telefonda oyunda oynayacağım fotoğrafta çekeceğim yani genel bir kullanım. Siz önereceğiniz modelleri yollarsanız bende aralarından seçerim teşekkürler.

Telefonda oyunda oynayacağım fotoğrafta çekeceğim yani genel bir kullanım. Siz önereceğiniz modelleri yollarsanız bende aralarından seçerim teşekkürler.

Yazılımsal sıkıntıları çok az olan mi 9T Pro var. Ancak birazcık eski ve güncelleme yaparsanız sizi çok üzüyor.

Mi 10t Lite var. 120 Hz ekranı çok iyi performansı yeterli ancak yazılımı insanı korkutmuyor değil.

M51 var. Batarya konusunda rakipsiz. Performans ve kamera konusunda yeterli.

Kamera önemsiz ise Realme 7 Pro 65W hızlı şarjı ile göz kamaştırıyor. Kamera önemli ise reno 4.

M51'den daha fazla gücelleme alması bakımından A71'e de bakabilirsiniz.
Bence de bu dayım aynısını kullanıyor çok iyi telefon.

Hocam Samsung Exynos bir işlemci göz korkutmuyor değil. Çok iyi telefon ona lafım yok.

M51 kesinlikle. Ekim'den beri kullanıyorum. 7000 MAH batarya kamera kullanılabilirlik her şeyiyle müthiş güncel fiyatı da 3500 falan.

M51 kesinlikle. Ekim'den beri kullanıyorum. 7000 mAh batarya kamera kullanılabilirlik her şeyiyle müthiş güncel fiyatı da 3500 falan.

Hocam kesinlikle ağır olur. Çünkü cihazın eksi yönleri var o fiyattaki diğer telefonlara göre.
Alan kişi 65W hızlı şarjı ya da hafifliği, 7000 mAh bataryaya tercih eder belki.
Ağır ve taşıması sıkıntı bir cihazda kendimde deneyim etmiştim M51'i. Uzun süre ise o ağırlıktaki bir telefonu kullandım. Sinir bozucu.

M51 kesinlikle. Ekim'den beri kullanıyorum. 7000 MAH batarya kamera kullanılabilirlik her şeyiyle müthiş güncel fiyatı da 3500 falan.
M51 kötü yorumlarının hepsinde 1-2 ayda 7000maH olmasına rağmen 5800-6000 lere kadar düşüyormuş kapasite çok hızlı yipraniyormus? Hata birkaç ay sonra poco x3 VS ile aynı batarya ömrüne sahip oluyormuş bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce öyle mi?

M51 kötü yorumlarının hepsinde 1-2 ayda 7000MAH olmasına rağmen 5800-6000'lere kadar düşüyormuş kapasite çok hızlı yipraniyormus? Hata birkaç ay sonra POCO X3 vs ile aynı batarya ömrüne sahip oluyormuş bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce öyle mi?

Hocam M51'in yorumları derken neresi yani?
Sakın epey demeyin sakın.

Benim bir yakınım kullanıyor 5 aydır. Beraber PUBG oynadık, 7000 MAh'i gerçekten gösteriyordu.
Bataryanın uzun gitmesi sadece MAh'e bağlı değildir biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı