3000-4000TL bisiklet önerisi

Aslında hibrit bisikletler ile ufak tefek tek teker gibi hareketler yapılabilir. Fakat hoplamalı zıplamalı şeyler için çift amortisör şart. Kesinlikle dağ bisikleti almanız gerek.

@Whister Hibritler kaldırımdan oradan buradan zıplarken fazlasıyla yeterli çift amortisör kaldırımlar için falan gereksiz diye düşünüyorum. Zaten 4K ya alacağı bisikletle 1 metreden 4 kere atlasa o amortisörler dağılır öyle bir niyet varsa bütçeyi artırmalı :D Ama sanmıyorum arkadaşın kaldırımı aşacağını. Aslında asıl sorun 3-4 k ya ne alırsa alsın hoyrat kullanırsa parçalayacak olması değil mi? O yüzden akrobasi yerine hıza odaklanması daha iyi olur zannımca.

Rahat edeceğinizi düşünüyorsanız yol bisikleti de tercih edebilirsiniz tabii, ben de yol bisikleti kullanıyorum. Dediğiniz gibi, bayağı dikkatli olmak lazım sürerken.

Sıfır da doğru düzgün kalmamış bu fiyata. 2. el bulduklarınızı atıp özelliklerine birlikte bakabiliriz isterseniz. Hangi şehirdesiniz?

Çanakkale'de yaşıyorum. (Merkez)
Tabii atarım bakmıştım biraz...
Aslında hibrit bisikletler ile ufak tefek tek teker gibi hareketler yapılabilir. Fakat hoplamalı zıplamalı şeyler için çift amortisör şart. Kesinlikle dağ bisikleti almanız gerek.
Anladım o kadar iyi değilim zaten dediğim gibi hor kullanıyorum.
@Whister Hibritler kaldırımdan oradan buradan zıplarken fazlasıyla yeterli çift amortisör kaldırımlar için falan gereksiz diye düşünüyorum. Zaten 4K ya alacağı bisikletle 1 metreden 4 kere atlasa o amortisörler dağılır öyle bir niyet varsa bütçeyi artırmalı :D Ama sanmıyorum arkadaşın kaldırımı aşacağını. Aslında asıl sorun 3-4 k ya ne alırsa alsın hoyrat kullanırsa parçalayacak olması değil mi? O yüzden akrobasi yerine hıza odaklanması daha iyi olur zannımca.

Vay içim açıldı okurken hahaha. Teşekkür ederim.

Hıza öncelik versem daha doğru olur. Buraya atarım birkaç tane gelecekte akıllarına takılan bir şey olursa baksınlar.

Buna hayran oldum desem gerçekten ihtiyacımı karşılıyor gibi...

Son düzenleme:
@Boran Munzur Görgöz doğru tarza bakıyorsun bunlar sana dağda bayırda atlamadığın sürece yeter de artar. Hidrolik fren alırsan unutma ki bakımları baya pahalı ve sorun çıkardı mı adamı deli etmeye başlıyor, vites ve aktarma organları kaliteli olanlara öncelik ver shimano iyidir deyip geçme en alt serileri pek iyi değil altus falan. Boyun kilon kaç ve hangi şehirdesin ben de bakayım bayadır ilgilenmiyordum piyasa nasılmış görürüm hem, arada harbiden güzel bir seriyi ucuza bırakabiliyorlar. Bulabilirsen tek yaprak ayna kollu bisiklet al bu fiyata iyi bir şey var mıdır bilmiyorum da şehirde kullanımı acayip rahat oluyor.

@Boran Munzur Görgöz doğru tarza bakıyorsun bunlar sana dağda bayırda atlamadığın sürece yeter de artar. Hidrolik fren alırsan unutma ki bakımları bayağı of ve sorun çıkardı mı adamı deli etmeye başlıyor, vites ve aktarma organları kaliteli olanlara öncelik ver Shimano iyidir deyip geçme en alt serileri pek iyi değil altus falan. Boyun kilon kaç ve hangi şehirdesin ben de bakayım bayağıdır ilgilenmiyordum piyasa nasılmış görürüm hem, arada harbiden güzel bir seriyi ucuza bırakabiliyorlar. Bulabilirsen tek yaprak ayna kollu bisiklet al bu fiyata iyi bir şey var mıdır bilmiyorum da şehirde kullanımı acayip rahat oluyor.
@Boran Munzur Görgöz doğru tarza bakıyorsun bunlar sana dağda bayırda atlamadığın sürece yeter de artar. Hidrolik fren alırsan unutma ki bakımları bayağı pahalı ve sorun çıkardı mı adamı deli etmeye başlıyor, vites ve aktarma organları kaliteli olanlara öncelik ver Shimano iyidir deyip geçme en alt serileri pek iyi değil altus falan. Boyun kilon kaç ve hangi şehirdesin ben de bakayım bayağıdır ilgilenmiyordum piyasa nasılmış görürüm hem, arada harbiden güzel bir seriyi ucuza bırakabiliyorlar. Bulabilirsen tek yaprak ayna kollu bisiklet al bu fiyata iyi bir şey var mıdır bilmiyorum da şehirde kullanımı acayip rahat oluyor.
+Anladım boy 1.87, kilo 85 ve Çanakkale.
+Pek anlamıyorum uygun bulduğumu buraya atacağım.
+Tek kollu olması kötü değil midir? Kendime göre ayarlarım. Öyle sürerim diye düşünüyorum.
+Tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı