3000-5000 TL arası bilgisayar koltuğu önerisi

Bütçe
3000-5000 TL arası

GFS21

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Evden çalışan biriyim bunun yanında daha çok FPS oyunları oynuyorum yani günde 10-12 saat bilgisayar başında oturan biriyim. 3000-5000 TL arası bir bütçem var. Bu bütçe çerçevesinde olabildiğince problemsiz, kaliteli ve konforlu bir ürün almak istiyorum. Boyum 1.80, kilom 95. Kullandığım bilgisayar masamın yüksekliği 73 cm.

Merhaba arkadaşlar. Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Evden çalışan biriyim bunun yanında daha çok FPS oyunları oynuyorum yani günde 10-12 saat bilgisayar başında oturan biriyim. 3000-5000 TL arası bir bütçem var. Bu bütçe çerçevesinde olabildiğince problemsiz, kaliteli ve konforlu bir ürün almak istiyorum. Boyum 1.80, kilom 95. Kullandığım bilgisayar masamın yüksekliği 73 cm.
Hawk Future Coal al. Gri renk al en az leke o gösterir. Süngerler sert ve akıllı olduğu için 8-9 saat sonunda batma yapmaya başlıyor. Yumuşak süngerde daha çabuk rahatsız hissedeceksin. Dik konumuda çok iyi focus olmanı sağlıyor. Ben 3 aydır kullanıyorum oldukça memnunum.

Geri
Yukarı