3000-5000 TL monitör önerisi

Bütçe
3000-5000

alpg10

Centipat
Daha fazla  
Monitor 3000 5000 TL araliginda olacak paneli TN olmayacak ve 165 Hz olacak. Önerilerinizi bekliyorum benim şu ana kadar buldugum monitorler.

Sizce bu ikisinden hangisi veya önerileriniz nelerdir?

Bu modelin 24 inç olanını çok öneriyorlar hocam.

Yanlış link göndermişim ilk seferde düzenleme ile sildim önerilen monitör yukarıdaki.

Bu modelin 24 inç olanını çok öneriyorlar hocam.

Yanlış link göndermişim ilk seferde düzenleme ile sildim önerilen monitör yukarıdaki.

Hocam ben bu monitore baktim fakat arkadaslarim renklerin soluk oldugunu soyledi forumdada gorum birkac kisi de ayni sikayet var Benin onerdigim monitorlerden hangisi daha iyi sizce?

Hocam ben forumda çok önerilen bir monitörü önerdim size renklerini beğenmiyorsanız alternatifi buydu sanırım

Beğendiğiniz monitör için bir şey diyemeyeceğim isterseniz @Saint Lucia hocama bir danışın monitörlere gayet hakim kendisi.

Hocam ben forumda çok önerilen bir monitörü önerdim size renklerini beğenmiyorsanız alternatifi buydu sanırım.

Beğendiğiniz monitör için bir şey diyemeyeceğim isterseniz @Saint Lucia hocama bir danışın monitörlere gayet hakim kendisi.

Sağ olun hocam fakat bu monitorunde stoku yok İtopya'da sadece İstanbul ve Ankara magazalarinda satiliyor yani internette stoku bulunmuyor.

Hocam ben bu monitore baktim fakat arkadaslarim renklerin soluk oldugunu soyledi forumdada gorum birkac kisi de ayni sikayet var Benin onerdigim monitorlerden hangisi daha iyi sizce?

Soluk değil renkler forumda en çok önerilen monitörlendendir.
Çok güzel monitördür fiyatına değer mi tartışılır.

Soluk değil renkler forumda en çok önerilen monitörlendendir.
Çok güzel monitördür fiyatına değer mi tartışılır?

Fiyatina değmeyecegini dusunuyorum bebim arkadaslarim renklerin soluk oldugu soylemisti uzerine 1000 TL koyup BenQ EX2510s bunu almayi tercih ederim linkini koydugum urunler arasindaki fikriniz nelerdir?

Fiyatina değmeyecegini dusunuyorum bebim arkadaslarim renklerin soluk oldugu soylemisti uzerine 1000 TL koyup BenQ EX2510s bunu almayi tercih ederim linkini koydugum urunler arasindaki fikriniz nelerdir?

Attığınız MSI alınabilir ancak BenQ'nun fiyatını hak etmediğini düşünüyorum.
Dell de renklerin soluk olduğunu nereden duydunuz
Dell'in üstüne 1000TL koyup BenQ almak mantıksız olur.
@Saint Lucia hocam başlıktaki MSI hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı?

Attığınız MSI alınabilir ancak BenQ'nun fiyatını hak etmediğini düşünüyorum.
Dell de renklerin soluk olduğunu nereden duydunuz
Dell'in üstüne 1000TL koyup BenQ almak mantıksız olur.
@Saint Lucia hocam başlıktaki MSI hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı?
simdi karar verdim delli alacagim veya dellin daha iyi bir monitorunu ustune kalan paraylada oyun alirim herhalde

Dell G2722HS 27" 1 MS 165 Hz Adaptive Sync Full HD IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri bunasil hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı