3000-5000 TL PC önerisi

Başka bir PSU önerir misiniz benim Trendyol'dan almam lazım veya Hepsiburada.

Neden hocam? Ama atarım.

Bu arada hocam şu anlık FPS olarak bir tık 750 Ti'dan düşük alabilirsiniz ama benim attığım sistem de yükseltme şansınız var daha ileriye dönük. Yani kafanızda takılma olmasın.

Bir sıkıntı çıkmazda gereksiz pahalı. Benim attığım 4500 TL'lik sistemi alırsanız hem bütçenizi uygun hem gayet fiyat performans bir sistem.
çok teşekkürler sizin dediğiniz sistemi alacağım :D pekiya benim gösterdiğim anakartı alın diyorlar aralarında bir fark varmı acaba?
Neden hocam? Ama atarım.

Bu arada hocam şu anlık FPS olarak bir tık 750 Ti'dan düşük alabilirsiniz ama benim attığım sistem de yükseltme şansınız var daha ileriye dönük. Yani kafanızda takılma olmasın.
teşekkürler sizin gibi kullanıcıya helal olsun kafamdaki tüm stresler uçtu gitti sizin sayenizde

Çok teşekkürler sizin dediğiniz sistemi alacağım :D pekiya benim gösterdiğim anakartı alın diyorlar aralarında bir fark var mı acaba?

Evet hocam B450M S2H V2 alabilirseniz daha iyi olur. Benim attığımın daha yeni versiyonu. RAM'lerden 2 tane almayı unutmayın lütfen. Daha çok FPS ve takılmaların önüne geçmek için önemli.

Neden hocam? Ama atarım.

tamam psu konusunu trendyoldan almıyım o zaman sonuçta uzmanın tavsiyesi :D
Evet hocam B450M S2H V2 alabilirseniz daha iyi olur. Benim attığımın daha yeni versiyonu. RAM'lerden 2 tane almayı unutmayın lütfen. Daha çok FPS ve takılmaların önüne geçmek için önemli.
yani zaten güncel oyunlarda 8gb ram yetmiyor onu biliyorum 2x8 önemli bir sayı
Neden hocam? Ama atarım.

hocam geforce experienceyi kurabilirim dimi
ekran kartı aynımı kalsın

Son düzenleme:
Hocam GeForce Experience'yi kurabilirim değil mi?

Galiba GeForce NOW'dan bahsediyorsunuz. Evet kurabilirsiniz. Bu arada Trendyol'dan alabilirsiniz hocam aralarında fark yok yani içiniz rahat olsun. FPS farkına baktım şimdi ona da 8*2 RAM dersek neredeyse aynı oluyor haberiniz olsun.

Ekran kartı aynımı kalsın.

Ekran kartı işlemcinin içinde hocam. Yani ona ekstradan para vermenize gerek yok. İsterseniz ileride paranız biriktirdiğinizde takabilirsiniz ama şu an performansları aynı 750 Ti ile. Korkunuz olmasın. Siz sadece benim attığım parçaları alın ekstra bir şeye gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En soldaki bizim işlemcinin içinde dahili ekran kartı. En sağdaki ise 750 Ti. Farkına bakabilirsiniz.

Neden hocam? Ama atarım.

ekran kartı gtx750 mi kalsın hocam

Hocam ekran kartı alınmayacak diyorum. R5 3400G işlemcisinin içinde halihazırda 750 Ti ile aynı güçte olan bir dahili ekran kartı var.
hocam pardon daha önceden attığınız mesajı görmemişim iyi günler dilerim bu arada
Hocam ekran kartı alınmayacak diyorum. R5 3400G işlemcisinin içinde halihazırda 750 Ti ile aynı güçte olan bir dahili ekran kartı var.
oyun içi fpslerle alakalı bir tahimininiz varmı mesela gta 5 de fps kaç olur fazla bir şey beklemiyorum çünkü sonuçta grafiklerini biliyoruz gtanın

Stoklar düzelsin 1650S 10100F sistem toplanır.
Ama eğer acil ise bu zamanda alacağınız sistemlerin çoğu parasını haketmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı