3000 Lira Altı Laptop

BatuMatu

Decapat
Yeni bir bilgisayar almamın zamanı geldi, bu bütçeler arası önerebileceğiniz en iyi laptop nedir?
4 GB RAM olursa problem olmaz. Daha sonra 4 daha eklerim ama ekran kartı biraz iyi olursa güzel olur.
Bulduğum bir laptoplar var fakat hiç incelemesini görmedim:

Sıfır almak yerine tavsiyem 2.el düşünebilirsiniz. Oyun felan oynayacaksanız bu fiyata çok isteklerizi karşılayamayabilir.

Sıfır almak yerine tavsiyem 2.el düşünebilirsiniz. Oyun felan oynayacaksanız bu fiyata çok isteklerizi karşılayamayabilir.

Teşekkürler fikrin için ama 2.eli ben düşünürüm de bizimkiler düşünmez o yüzden önerebilecegin 0 laptoplar var mı ?

Şuan Captcha Verification olurdu gibi duruyor. Biyerde KDV indirimi yakalarsanız belki biraz daha iyi şeyler alınabilir.
m530 ekran kartı eski bir kart ve çoğu oyunu lowda kaldırmıyor ama şu attığım kaldırır gibi fikriniz nedir:
RAM eklersen garantisi gider, Lenovo upgrade de yapmıyor diye yazılmıştı forumda yani almışken 8lik almaya çalış ama oyun için bütçeyle iyi bir makina alamazsın, maks. MX150 olur tahminim. Dediğim özelliklere çevirince de fiyat artıyor:Captcha Verification
O kadar para bulabilmem mümkün değil :D.Sizin de fikriniz almak istiyorum mx150 yerine mx130lu bir laptop ve bütçeme uyuyor sizce ?:

3000 üst sınır diyorsun, OK.
Açıkçası ben 3000 lirayı i3lü bir makinaya vermeni tavsiye etmem ve çok rahat bir şekilde alma diyebilirim.

Mx130, 940MX ile aynı kart, yanında i3 ile iyice kötü bir deneyim sunar diye düşünüyorum, dolayısıyla ne adam gibi oyun oynarsın ne de laptop genel performansına sahip olursun o kart ve i3 ile.

O ürünü alacaksan da 500 lira ucuza başka yerlerde var. 3150'ye de i5-8250U+Mx130 taşıyan Casper var, ben global markalardan şaşmam ama senin tercihin.
Garantisi devam eden ikinciel ürünler de var. Belki o şekilde ailen için kabul edilebilir olabilir.
Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı