3000 Lira GTX 960 Sistem Toplama

srcnkr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba.

Forumdan destek alarak kendi fikirlerim doğrultusunda toplama bir bilgisayar oluşturdum ve fikirlerinizi almak istedim.

Sistem göründüğü gibi, yeni nesil i5 işlemcili, MSI GTX960 barındıran bir sistem. Depolama birimi olmamasının sebebi elimde halihazırda olan 1TB'lık HDD.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Screenshot_5.png

Anakarttan biraz düşüp şu kasayı değiştirebilirsiniz. Hem 750 watt çok fazla.

Arkadaşlar herkese merhaba.

Forumdan destek alarak kendi fikirlerim doğrultusunda toplama bir bilgisayar oluşturdum ve fikirlerinizi almak istedim.

Sistem göründüğü gibi, yeni nesil i5 işlemcili, MSI GTX960 barındıran bir sistem. Depolama birimi olmamasının sebebi elimde halihazırda olan 1TB'lık HDD.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 140010
Bu sistemdeki tek eksik soğutma K serisi bir işlemci koymuşsun soğutmasız maalesef olmaz onu da eklemen gerek ama önerileri dikkate al.

Ben de bunun HDD olmayan sürümünü almayı düşünüyorum. Benim de bütçe 2700 civarı. Ekran kartı değerleri diğer GTX 960 modellerine göre daha iyi geldi ama yurt dışından alma gibi bir durumun varsa Evga GTX 960 FTW+ ACX 2.0+ olan sürümünü alabilirsin daha ucuza geliyor ve daha performanslı.
555.jpg

Son düzenleme:
Ben de bunun HDD olmayan sürümünü almayı düşünüyorum. Benim de bütçe 2700 civarı. Ekran kartı değerleri diğer GTX 960 modellerine göre daha iyi geldi ama yurt dışından alma gibi bir durumun varsa Evga GTX 690 FTW+ ACX 2.0+ olan sürümünü alabilirsin daha ucuza geliyor ve daha performanslı.
Eki Görüntüle 140053

z serisi anakart bildiğim kadarıyla oc için ama senin sisteminde i5 6500 bulunmakta.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı