3000 Liraya Laptop Önerisi

EmreKara.

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştiricisi
Arkadaşlar ben bilgisayar bölümü okuyorum kod ve tasarımla fazlasıyla uğraşıyorum şuan ki bilgisayarım yetersiz kalıyor almışken bir kere alayım uzun süre kullanayım diye düşünüyorum ortalama 3000 TL bir bütçe ayırdım bana en iyisini dediğim fiyata olan bir laptop ve onu alabileceğim bir yer söylermisiniz ayrıca boş zamanlarımda oyunda oynamak istiyorum şimdiden bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Arkadaşlar ben bilgisayar bölümü okuyorum kod ve tasarımla fazlasıyla uğraşıyorum şuan ki bilgisayarım yetersiz kalıyor almışken bir kere alayım uzun süre kullanayım diye düşünüyorum ortalama 3000 TL bir bütçe ayırdım bana en iyisini dediğim fiyata olan bir laptop ve onu alabileceğim bir yer söylermisiniz ayrıca boş zamanlarımda oyunda oynamak istiyorum şimdiden bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Tasarım işiyle uğraşıyorsanız size 17.3"lik bir ekran lazım. GE70'de i7 işlemci ve GTX850M ekran kartı var ancak SSD yok. SSD'yi daha sonra ilave edebilirsiniz:

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge70-2pc-292xtr-apache-notebook-pmu323945

O fiyata macbook pro alabilirsin. Bütün işlerini çok rahat görürsün. Ama oyuna gelecek olursak, oynayacağın oyunlara bağlı, çok merakın yoksa oyuna mac al düşünme hiç. Ama hep güncel oyunları oynarım felan dersen mac düşünme, çünkü 3000 TL civarı mac'lerde intel iris ekran kartı var, harici ekran kartı olmadığı için çok performans alamazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı