3000 manat laptop önerisi

Bütçe
2500-3000 manat

Mecid5

Femtopat
Daha fazla  
Azərbaycanlıyım. Universitete gideceğim gelecek yıl. Ve bana bir bilgisyar lazım. Şimdi ben proglamlama yapacağım oyun oynayacağım her gün universiteye taşıcam falan. Mesela hafif işlerde sessiz olsun. Çok abartı bir oyuncu laptop görünümü olmasın. Ve kaliteli bir şey olsun istiyorum. Ve beni 7-8 yıl götürsün. Ve bütçem 2500-3000 arası (manat olarak) zahmet olmazsa (i comp)- bu sayfadan bana bir laptop önerir misiniz? Manat olarak olsun diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Azərbaycanlıyım. Universitete gideceğim gelecek yıl. Ve bana bir bilgisyar lazım. Şimdi ben proglamlama yapacağım oyun oynayacağım her gün universiteye taşıcam falan. Mesela hafif işlerde sessiz olsun. Çok abartı bir oyuncu laptop görünümü olmasın. Ve kaliteli bir şey olsun istiyorum. Ve beni 7-8 yıl götürsün. Ve bütçem 2500-3000 arası (manat olarak) zahmet olmazsa (i comp)- bu sayfadan bana bir laptop önerir misiniz? Manat olarak olsun diye.

Sitenin linkini atar mısınız? Oranın piyasası hakkında bilgi edinelim.

En iyisi bu gibi sitede çok fazla seçenek yok. @Senyör Kesada Hocam bu laptop nasıldır?

En iyisi bu gibi sitede çok fazla seçenek yok. @Senyör Kesada Hocam bu laptop nasıldır?
Çok teşekkürler bi dakika o zaman başka bi aite atayım

NoteComp noutbuklar və kompüterlər mağazası bu var mesela

Bide bu var Asus Tuf Gaming qiymeti, 2021 modellər və noutbuklar - Meduza Kompüter

Aceleci davranmayın hocam diğer arkadaşlarda yorum yapsın.
Tamam

Bu da olabilir ama ASUS'un işlemcisi daha iyi sanırım.

MSI olanın SSD 1TB ASUS'un 512 GB ben olsam MSI bakardım ama bilemedim şimdi fiyat farkları garip sizin ülkenizde. 4050 laptop ASUS ROG 4.5 5000 manat onu anlamadım.

Azerbaycanda bu tarz forumlar yok mu hocam?

Son düzenleme:
Bu da olabilir ama ASUS'un işlemcisi daha iyi sanırım.

MSI olanın SSD 1TB ASUS'un 512 GB ben olsam MSI bakardım ama bilemedim şimdi fiyat farkları garip sizin ülkenizde. 4050 laptop ASUS ROG 4.5 5000 manat onu anlamadım.

Azerbaycanda bu tarz forumlar yok mu hocam?
Bilmiyorum ki

Hocam özellik olarak gayet iyi sadece soğutması biraz alt seviye.

Belirttiğiniz sitede Nitro 16 aradım bulamadım. Donanım özelliği olarak A15 4070 en iyisi gibi duruyor. Sadece sıcaklıklar biraz yüksek olacaktır. @Mecid5

Daha iyi kasa olarak ROG 4060 var ama daha iyi kasa için kartı ve işlemciyi düşürmek ister misiniz size kalmış.

Hocam özellik olarak gayet iyi sadece soğutması biraz alt seviye.

Belirttiğiniz sitede Nitro 16 aradım bulamadım. Donanım özelliği olarak A15 4070 en iyisi gibi duruyor. Sadece sıcaklıklar biraz yüksek olacaktır. @Mecid5

Daha iyi kasa olarak ROG 4060 var ama daha iyi kasa için kartı ve işlemciyi düşürmek ister misiniz size kalmış.
Ben çokta bilçiyorum yani oyun laptip u kullanmadım hiş çokta aşırı oyunda oynamam siz bişey önerin ama kaliteli olsun. Önceden teşekkürler

Geri
Yukarı