3000 manat laptop önerisi

Bütçe
2500-3000 manat
Hocam özellik olarak gayet iyi sadece soğutması biraz alt seviye.

Belirttiğiniz sitede Nitro 16 aradım bulamadım. Donanım özelliği olarak A15 4070 en iyisi gibi duruyor. Sadece sıcaklıklar biraz yüksek olacaktır. @Mecid5

Daha iyi kasa olarak ROG 4060 var ama daha iyi kasa için kartı ve işlemciyi düşürmek ister misiniz size kalmış.
Attığım msi katana nasıldır hocam?

Peki ya ısı sorunu? Bide ne biliyimtuf gaming sanki benlik diyil.meşdul etdiysem kusura bakmauın
Hocam altına fan alırsınız, ben çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Olur ama bu modeli sevmiyorum diyelim. Ya kusura bakmayın sizleride çeşgul ediyoruç ama. Bu laptop u doğru seçmeliyim
Hocam gayet iyi özelliklere sahip bu bütçeye daha düşük model olup neden rog falan alasınız. Rog almak istiyorsanız hocamın attığı laptopa bakın.

Kasası dışında işlemci ve ekran kartı olarak tuf üstün.

Olur ama bu modeli sevmiyorum diyelim. Ya kusura bakmayın sizleride çeşgul ediyoruç ama. Bu laptop u doğru seçmeliyim
Hocam açıkçası pek seçenek yok gibi. Daha iyi kasa ve soğutma için attığım ROG cihaza bakabilirsiniz ama performansı daha düşük olur.

Attığım msi katana nasıldır hocam?
Hocam onun soğutması iyidir. Sadece Watt değerinden emin değilim. 100 Watt üstü ise alınır.

Son düzenleme:
Hocam açıkçası pek seçenek yok gibi. Daha iyi kasa ve soğutma için attığım ROG cihaza bakabilirsiniz ama performansı daha düşük olur.

Hocam onun soğutması iyidir. Sadece Watt değerinden emin değilim. 100 Watt üstü ise alınır.
Kasası daha iyi derken falanca bilgisayarım tam olarak ne kastediyorsunuz hocam

Geri
Yukarı