3000 Mesaj Özel: Paralel Evrende Technopat!

Selam, an itibariyle tamı tamına 3.000 mesajı geçmiş bulunuyorum. Normalde @184424 gibi bu sayıda ara vermeyi düşünüyordum fakat olmuyor, bırakamıyorum. Bende "Ögeyi Denetle" ile böyle bir konu yapmak istedim. Hemen başlayalım;

Gördüğünüz gibi her şeye kızgın atan @FalconPolat adlı cahil (kusura bakmayın konu gereği :)) haricinde önerilmiş. Sağ panele baktığınızda bu markanın kalitesini görebilirsiniz. Şimdi sıra görüntüleme aygıtlarında.

Konuşmayı görebiliyorsunuz. @Caner Uncu doğru bir yorum yapmışken @Hasan Gürlek bilgisizliğini konuşturarak böyle bir markaya kalitesiz demiş! Üstüne üstlük bu yorum beğenilmiş! Neyse daha fazla sinirlenmeye gerek yok. Kasamıza geçelim;

Burada da 2 bilgili üyemizi ve onlara atılan beğenileri görmektesiniz. Anlatmaya gerek yok! Siz hele bir de yan panele bakın!

Evet 3.000 mesaja özel bölüm bu kadardı, umarım beğenirsiniz. Paralel evrende Technopat'ı yansıtmaya çalıştım. İyi sosyaller!
Bu arada Gamepower'ın sertifikası yalan değil.

Orijinal konuları sürprizbozan içinde belirttim. Oradaki "değiştirilmemiş" konularda birisi yazmış olabilir.
1603362068676.png

Geri
Yukarı