3000 MHz CL16 DDR4 RAM'e uygun RAM önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
Merhaba, elimde Apacer Panther Black Gold 8GB (1x8GB) 3000Mhz CL16 DDR4 Gaming Ram (EK.08G2Z.GJC) - incehesap.com linkteki RAM mevcut. 2 sene öncesinde satın almıştım. Fark ettiğiniz üzere ürünün kodu ek. 08g2Z. Gjc olarak geçiyor. Akakçe'den baktığımda 600 TL civarına benzer RAM'ler var ancak kodları farklı. Örneğin https://www.hepsiburada.com/apacer-...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.37 linikteki RAM'ler. Renk olarak aynı renk gönderiliyor bu arada renginin gri olmasına aldanmayın. Sizce kodları farklı olursa bir sıkıntı olur mu? Aynı koda sahip RAM'leri almaya kalktığımda fiyat 700 TL'lere çıkıyor anormal bir şekilde. İç kısımları tam bilmediğimden bilen arkadaşlar fikrini paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Bu arada şimdi baktığımda gjf modelinin gümüş, gcj modelinin Gold olduğunu gördüm. Ancak farklı kodlar da var iyice kafam karıştı. Bunu da ekte belirtmek istiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı