3000₺ Monitör Dahil PC Toplama

Nosferatu

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç ay önce konu açmıştım fakat 3000 TL yapıp monitörle beraber almaya karar verdim. Toplama konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Bütçemi 200₺ kadar arttırabilirim.

Screenshot (74).png

Bu sistemi tercih edebilirsin.

Bir sorum olacaktı. R9 380X yerine alternatif olarak ne almamı önerirsiniz. Nvidia ekran kartlarının shadow play özelliği gibi bir şey var mı bu ekran kartında? Video programı kullanmıyorken bile kayıt altına alması güzel bir özellik benim için.

Ekran kartını GTX 970 yapabilirsin.
Anakart: Asus h97 Plus
RAM: G skill 8 gb 1600 mhz
Kasa: Rck350 600W
Ekran kartı: GTX 960 (zotac)
HDD: 1 tb barracuda
İşlemci:Core i5 4460
SSD: 120 gb kingston savage ssd
Kulaklık+mouse+klavye: http://www.ucuzlukcu.com/urunler/ucz-professional-set-bdtqw/
MÖNİTÖR: Asus VP228TE

Böyle bir sistem tercihi yapabilirsin.

Bir sorum olacaktı. R9 380X yerine alternatif olarak ne almamı önerirsiniz. Nvidia ekran kartlarının shadow play özelliği gibi bir şey var mı bu ekran kartında? Video programı kullanmıyorken bile kayıt altına alması güzel bir özellik benim için.
Sana bu konuda ayrıntılı bir bilgi veremem ama nvidia grafik kartını kullanman dediğin özellikler bakımından daha iyi olabilir.
Alternatif olarak Gtx 970 öneririm

Sana bu konuda ayrıntılı bir bilgi veremem ama nvidia grafik kartını kullanman dediğin özellikler bakımından daha iyi olabilir.
Alternatif olarak Gtx 970 öneririm

Bütçeme Gtx 970 yetmiyor ne yazık ki :( Sanırım Gtx 960 tercih etmeliyim. Topladığınız sistemler için de teşekkürler. Karar verince Sinerji veya Nova Bilgisayar'dan sipariş vermeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı