3000 ₺ Red Dead Redemption 2 sistem ve ucuz monitör

pseudomertus

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Bakım Teknikeri
Elimde 120 GB SATA SSD ve 300 GB HDD var. İleriye dönük bir sistem ve ucuz monitör arıyorum. Ayrıca bilgisayarı taksitle alacağım nereden almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Depolama yok seçeneğine tıklayıp satın alabilirsiniz. Anakartı da yapabiliyorsanız MSI A320M-A Pro yapın.

Monitör konusunda düşük bütçede bilgim olmadığı için öneri yapmayacağım. Taksit konusunda da bir fikrim yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hemen Çin'den 800 liraya bir GTX 950 çek abi, 800 liraya da bir i3 10100F çek. Mütevazi bir monitör alırsın 1366x768'lik, zaten elinde eski bir kasa vardır, ha bir de anakart lazım. Onu da 500 liraya falan kapatırsın. Etti sana 2.500 ₺ falan.

Edit: Ram'i PSU'yu falan unuttum nasıl olacak bilmiyorum kanka bu sistemle bile fiyat 3000 lirayı geçecek gibi duruyor. Şimdi baktım minimum gereksinimleri bile karşılayamıyor çinden internet kafe çıkması GTX 950'ler.. Bu kurla çook zor işimiz.

Son düzenleme:

Depolama yok seçeneğine tıklayıp satın alabilirsiniz. Anakartı da yapabiliyorsanız MSI A320M-A Pro yapın.

Monitör konusunda düşük bütçede bilgim olmadığı için öneri yapmayacağım. Taksit konusunda da bir fikrim yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler. Bunu bende inceledim fakat işlemci de stok kalmamış.
Hemen Çin'den 800 liraya bir GTX 950 çek abi, 800 liraya da bir i3 10100F çek. Mütevazi bir monitör alırsın 1366x768'lik, zaten elinde eski bir kasa vardır, ha bir de anakart lazım. Onu da 500 liraya falan kapatırsın. Etti sana 2.500 ₺ falan.

Edit: RAM'i PSU'yu falan unuttum nasıl olacak bilmiyorum kanka bu sistemle bile fiyat 3000 lirayı geçecek gibi duruyor. Şimdi baktım minimum gereksinimleri bile karşılayamıyor Çin'den internet kafe çıkması GTX 950'ler. Bu kurla çok zor işimiz.

Bitmişiz. Bir aylık maaşla güzel bir PC alamıyorum.

Hepsiburada'da 5 k ya sistem var ben beğendim seninde beğeneceğine eminim (pc masaüstü toplu 1 şekilde)alabilirsin.He bu arada ssd de sistem çalıştır çünkü hızlı oyunu da berkantoyunindir.com dan beleşe indirebilirsin onuda hdd ye kur.

Yeni konular

Geri
Yukarı