3000 TL 2. monitör önerisi

Monitör inanılmaz kötü. Bu fiyata böyle monitör önermek mantıklı değil.

Bu işinizi gayet iyi görür.

4000 TL ama düşünebilirim güzelse.

İkinci el monitör önermem ileride sorun yaratır ayrıca garantisi vs. de yok bence sıfıra yönelmeniz sizin için daha doğru olur.

İkinci el monitör önermem ileride sorun yaratır ayrıca garantisi vs. de yok bence sıfıra yönelmeniz sizin için daha doğru olur.
Senin önerdiğin monitörde de bol bol ghosting sorunu olur dostum.

Ayrıca ikinci elden monitör alınabilir. Güvenilir satıcı ve temiz ürün olması şartıyla.

@Bnalsveee eisaemyck'nin attığı monitör ikinci monitör olarak kullanılabilir gibi onu da söyleyeyim.

@AliYagizz34, ikinci elden LG 24GN600-B gibi IPS monitörlere bakınız. Sıfır olarak @Bnalsveee eisaemyck'nin attığı monitör alınabilir. Bir de @P R O F O U N D hocamın önerdiği bir TN panel monitör vardı modelini hatırlamıyorum, ona da bakılabilir sıfır olarak ama asıl önerim ikinci elden monitör almanız olacaktır.

75 Hz ve 5ms sizce iyi mi?
İkinci monitör olacağı için pek bir sorun yaratmaz hocam. Ama tabii ikinci elden daha iyi monitörler alması daha doğru olacaktır yoksa böyle 75 Hz 5 ms veya VA panel olup bol bol ghosting sorunu yaşatacak bir monitör almak zorunda kalırsınız bu bütçeye.

Senin önerdiğin monitörde de bol bol ghosting sorunu olur dostum.

Ayrıca ikinci elden monitör alınabilir. Güvenilir satıcı ve temiz ürün olması şartıyla.

@Bnalsveee eisaemyck'nin attığı monitör ikinci monitör olarak kullanılabilir gibi onu da söyleyeyim.

@AliYagizz34, ikinci elden LG 24GN600-B gibi IPS monitörlere bakınız. Sıfır olarak @Bnalsveee eisaemyck'nin attığı monitör alınabilir. Bir de @P R O F O U N D hocamın önerdiği bir TN panel monitör vardı modelini hatırlamıyorum, ona da bakılabilir sıfır olarak ama asıl önerim ikinci elden monitör almanız olacaktır.

Tamamdır teşekkür ederim ikinci el monitör nerelerde satılıyor?

75 Hz ve 5ms sizce iyi mi?

2. monitör yapacağım zaten öyle yüksek Hz olmasına gerek yok.

2. monitörde Hz önemlimi sizce.
Renk kalitesi ve pivot desteği olması daha çok önemli.

Geri
Yukarı