3000 TL 22" -24" 240 Hz monitor tavsiyesi

rakca12

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar.

Şu anda ki monitörüm leş bir monitör. FPS shooter oyunları oynuyorum CS GO ağırlıklı. Cumartesi günü (29.02.2020) e sport bir internet kafede 240 Hz monitör ile CS GO oynadım. Nova 2 olan hesap her 2 oyunda bir rank atlayarak 5 oyunda nova 4'e geldi. Ben evde oyun oynamadığımı fark ettim. Evdeki monitörüm 60 Hz 5 ms :) eve gelince tekrar rank düştüm.

240 Hz monitör almak istiyorum Max 3000 bütçe ile monitör alırken nelere dikkat etmeliyim. Tavsiyelerinize açığım. 22 ya da 24 inc olmasını istiyorum.

CS GO için biçilmiş kaftan:
Bütçen yetmezse:

Bir de 240Hz'i besleyebilecek bir ekran kartınızın olması lazım.

CS GO için biçilmiş kaftan:
Bütçen yetmezse:

Bir de 240Hz'i besleyebilecek bir ekran kartınızın olması lazım.

ekran kartım ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 SUPER EVO Advanced Edition 8GB 256 Bit destekler onda sorun yok :)
Bence 144 Hz sizin için yeterli olacaktır. 240 Hz de nova eloda 240 Hz karşısı için işkence. 😂😂

144 hz ile 60 hz arasında devasa fark var. 144 ile de 240 arasında uçurum gibi bir fark var. kafeler haricinde 240 hz lede çok bi işkence çekmem sanırım :)

Son düzenleme:
Elbette fark var 144 Hz monitörüm var şehir dışında olduğum için 75 Hz monitör kullanıyorum bir sürelik oyun oynanmayacak seviyede kötü geliyor.
Demek istediğim 240 Hz MM seviyesi için fazla ama tabi bütçe varsa Benq 240 alın.

Arkadaşlara XL2546 konusunda katılıyorum, şu an 1 2 dakika bakındığım kadarı ile en uygun fiyatı da aşağıda paylaşıyorum;

240Hz ve 1ms olmasının yanında Color Vibrance, Black eQualizer ve DyAc gibi CS:GO için önemli eklentiler var monitörde. Yani ekranın ortasına yapay crosshair koyup "espor monitörü yaptık" değil muhabbet.

DyAc, CV ve Be için internette biraz araştırma yapabilirsin. prosettings'de de bir çok oyuncunun ayarlarına ulaşıp, sonra kendi oyun performansına göre değiştirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı