3000 TL 2K 27” monitör tavsiyesi

Bütçe
3000₺

Pandorria

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni toplayacağım sistem için monitör ataştırıyorum. Ekran kartı olarak 3060 Ti veya 3070 kullanacağım. Bütçem 2500-3000 civarında. Aradığım kriterler en az 27” ve 2K çözünürlükte olması. Bunun dışında pivot, rbg gibi özelliklere gerek yok. Şu anda kullandığım monitör bayağı eski ( Samsung 226BW ).Sağ olsun neredeyse 10 yıldır sıkıntı çıkartmadı bana ama özellik olarak artık yetersiz kalıyor. Yine bu kalitede bir monitör arıyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi yıllar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yeni toplayacağım sistem için monitör ataştırıyorum. Ekran kartı olarak 3060 Ti veya 3070 kullanacağım. Bütçem 2500-3000 civarında. Aradığım kriterler en az 27” ve 2K çözünürlükte olması. Bunun dışında pivot, rbg gibi özelliklere gerek yok. Şu anda kullandığım monitör bayağı eski ( Samsung 226BW ).Sağ olsun neredeyse 10 yıldır sıkıntı çıkartmadı bana ama özellik olarak artık yetersiz kalıyor. Yine bu kalitede bir monitör arıyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi yıllar.

Oyuncu odaklı toplanacak ise inç inç veya çözünürlük yerine Refresh Rate (Hz) göz önünde bulundurulmalıdır.

Oyuncu odaklı toplanacak ise inç inç veya çözünürlük yerine Refresh Rate (Hz) göz önünde bulundurulmalıdır.
Biliyorum hocam ama artık neredeyse standart min 144hz oluyor bu dediğim modellerde zaten. Daha üzerine de bütçem müsade etmiyor maalesef , o yüzden o şekilde belirtmedim.
Hocam bu modeli çok görüyorum ama ghosting sorunu olduğunu yazmışlar bazı arkadaşlar.

Aynı şekilde monster aryond serisi de dikkatimi çekiyor bu fiyat aralığında ama onda da ghosting probleminin çok olduğunu duydum

Merhabalar tekrardan. Bütçemi 4000₺ ye çıkarttım arkadaşlar 300-500+/- . Kafamdaki sistemi alamadım ne yazıkki, daha giriş seviyesi bir sistem toparladım. Ama monitör olarak yine de 27” 2k 144hz+ bir monitör arıyorum daha ileye yönelik olması için. Asus VG27AQ modeli nasıldır abaca? Veya bu fiyat bandında ne önerirsiniz.

Not: daha ucuz da olabilir. F/p ön planda her zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı