3000 TL akıllı saat önerisi

mutluay02

Decapat
Merhaba. Samsung Galaxy A72 kullanıyorum. Bir tane akıllı saat almayı düşünüyorum. Arama yanıtlayabilme arama yapabilme şarkı açma kapama vs gibi telefonu cebimden çıkarmama gerek kaldırmayacak bir ürün arıyorum. Samsung akıllı saatlerin şarjı 1 gün içerisinde bitiyor ama telefonum Samsung. Huawei saatlerde öneriliyor. Uzun ömürlü güzel bir öneriniz varsa bekliyorum. Fiyat saat çok iyi kesinlikle al derseniz 3200-3300 yapabilirim en fazla.

Merhaba. Samsung Galaxy A72 kullanıyorum. Bir tane akıllı saat almayı düşünüyorum. Arama yanıtlayabilme arama yapabilme şarkı açma kapama vs gibi telefonu cebimden çıkarmama gerek kaldırmayacak bir ürün arıyorum. Samsung akıllı saatlerin şarjı 1 gün içerisinde bitiyor ama telefonum Samsung. Huawei saatlerde öneriliyor. Uzun ömürlü güzel bir öneriniz varsa bekliyorum. Fiyat saat çok iyi kesinlikle al derseniz 3200-3300 yapabilirim en fazla.

Huawei Watch GT 3 öneririm gayet iyi ve uygulama yükleme özelliğine de sahip.

IMG_20220422_102936.jpg

IMG_20220422_102730.jpg

IMG_20220422_102647.jpg

Huawei Watch GT3 kullanıyorum. Gayet memnunum. 2 hafta gibi bir pil ömrü var. Düşük modellerinde arayüz donuyorken bu modelde daha akıcı ve daha kullanışlı. Tavsiye ederim.

Amacınız işlevsellik ise Samsung ve Apple harici bakmayın. Zaten telefonunuz da hem Android hem Samsung ike Samsung Watch 4 tavsiye ederim ya da bekleyip yeni modelini alabilirsiniz.

Huawei modelleri saat görünümlü bilekliklerdir benim görüşüm. Telefonla konuşma vs. gibi birkaç özellik dışında bu kadar parayı sadece şarj için vermek için amacınızı iyi belirlemeniz gerekli.

Amacınız işlevsellik ise Samsung ve Apple harici bakmayın. Zaten telefonunuz da hem Android hem Samsung ike Samsung Watch 4 tavsiye ederim ya da bekleyip yeni modelini alabilirsiniz.

Huawei modelleri saat görünümlü bilekliklerdir benim görüşüm. Telefonla konuşma vs. gibi birkaç özellik dışında bu kadar parayı sadece şarj için vermek için amacınızı iyi belirlemeniz gerekli.
Konudan bağımsız gelecek bir tarihte akıllı saat almayı düşünen biriyim, halihazırda huawei band 6 kullanıyorum. Huawei watch series ile galaxy veya apple watch series arasındaki işlevsellik farkı nedir ? neden galaxy watch veya apple watch tercih edilmelidir, saat görünümlü bileklik fikrine ben de katılıyorum ama diğer saatlerin ne gibi farkları var cevaplarsan çok mutlu olurum.

Konudan bağımsız gelecek bir tarihte akıllı saat almayı düşünen biriyim, halihazırda Huawei band 6 kullanıyorum. Huawei Watch series ile Galaxy veya Apple Watch series arasındaki işlevsellik farkı nedir? Neden Galaxy Watch veya Apple Watch tercih edilmelidir, saat görünümlü bileklik fikrine ben de katılıyorum ama diğer saatlerin ne gibi farkları var cevaplarsan çok mutlu olurum.

Bana kalırsa.
1.Apple Watch.
2.Huawei Watch serisi tercih edilmeli.

Samsung saatlerde olmayan ve olması gereken bütün özellikler Huawei Watch GT3 de var mesela kendimde kullanıyorum ve çok araştırıp aldım Samsung saatler çok boş bana kalırsa.

Apple Watch öneririm gayet dolu, harika özelliklere sahip ama fiyat olarak Huawei saatlerden daha pahalı.

Bana kalırsa.
1.Apple Watch.
2.Huawei Watch serisi tercih edilmeli.

Samsung saatlerde olmayan ve olması gereken bütün özellikler Huawei Watch GT3 de var mesela kendimde kullanıyorum ve çok araştırıp aldım Samsung saatler çok boş bana kalırsa.

Apple Watch öneririm gayet dolu, harika özelliklere sahip ama fiyat olarak Huawei saatlerden daha pahalı.
Peki ama bahsettiğiniz özellikler neler ? merak ettiğim nokta bu, örneğin bir arkadaşımda huawei gt2 pro var gt3 e geçmeli mi ?

Peki ama bahsettiğiniz özellikler neler? Merak ettiğim nokta bu, örneğin bir arkadaşımda Huawei GT2 Pro var GT3'e geçmeli mi?

Bana kalırsa GT 2 Pro'dan GT 3'e geçmek mantıksız olur.

Şu anda aklıma gelen Huawei Watch GT3'ün diğer Samsung saatlerden önde olmasının sebepleri:

14 gün pil ömrüne sahip olması.
Uygulama yükleme özelliğine sahip olması.
Mesaj yanıtlama özelliğine sahip olması.

İncelemeler ve ve karşılaştırmaları izleyerek karar verirseniz daha iyi olur.

Geri
Yukarı