3000 TL altı kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Metal Kan

Femtopat
Daha fazla  
Kablosuz kulak üstü kulaklık, net berrak ses ve enstruman ayrimi oncelikli, kulak cevreleyen tip lazım, kulaklarim bir tık büyük, önceliğim müzik dinlemek ama günlük genel olarak da kullanacağım, ANC olsa daha iyi olur, aslinda 2 bin bandi ust sinirim ama ne kadar dusuk olursa o kadar iyi, eğer ki 2bin alti çöpse 3bine kadar cikarim.

Behringer HC2000BNc.
Audio-Technica ATH-S220BT
Edifier W820NB.
Edifier W800BT.

Kendim bunlari buldum, aralarindan onereceginiz, ya da daha iyi bir tavsiyeniz var mı, teşekkürler. :)

Marshall major IV. Biraz daha zorlayabilirsen bu kulaklık cok iyi gerci bir yerde tam 2.999e gordum bir bak istersen.

Bu butcede genel olarak insanlar Anker Q30 ve Q35'ten memnun kaliyor, onlari dusunebilirsin.
Hocam anker bass ağırlıklı alt segment bir marka, ben sahne genişliği berrak ses gerçek ses onlara önem veriyorum

Marshall major IV. Biraz daha zorlayabilirsen bu kulaklık cok iyi gerci bir yerde tam 2.999e gordum bir bak istersen.
Kulaklığı biraz açıklayabilirmisin

@Mansion öneriniz ya da anlayan tanıdığınız var mı?

Q30 alabilirsiniz, bizzat bende aynı kulaklığı kullanıyorum. Çok F/P bir kulaklıktır kendisi rakipsiz şu anlık. Q35'e gerek olduğunu düşünümüyorum LDAC için +1000TL'ye gerek yok.

Q30 alabilirsiniz, bizzat bende aynı kulaklığı kullanıyorum. Çok F/P bir kulaklıktır kendisi rakipsiz şu anlık. Q35'e gerek olduğunu düşünümüyorum LDAC için +1000TL'ye gerek yok.
Hocam ben bass çok sevmem bildiğim kadarıyla anker bass ağırlıklı bir marka, daha berrak ses karakteri olan bir marka yada bunlar hakkında bilginiz varmı
Behringer HC2000BNc.
Edifier W820NB.
Edifier W800BT

Hocam ben bass çok sevmem bildiğim kadarıyla Anker bass ağırlıklı bir marka, daha berrak ses karakteri olan bir marka ya da bunlar hakkında bilginiz var mı?
Behringer HC2000BNc.
Edifier W820NB.
Edifier W800BT

Evet doğrudur fakat EQ ayarlarından bass kısabilirsiniz. Ayrıca bu yazdığınız kulaklıklar müzik dinlemek için pek de uygun değiller. 1 tanesi direkt stüdyo kulaklığı zaten. Benim stüdyo kulaklıkları hakkında bilgim yok ama o kulaklıkların genel anlamda berrak ses verdiği doğrudur.

Audio Technica'nın ürünlerine güvenim tamdır fakat o ürününü deneyemedim. Yüksek ihtimal aralarında en iyi sesi veren o olur.
Audio technica yı eledim, kulak kapsayan değil ezen tipmiş, zaten anc si falan yok fazla ses geçirir

Evet doğrudur fakat EQ ayarlarından bass kısabilirsiniz. Ayrıca bu yazdığınız kulaklıklar müzik dinlemek için pek de uygun değiller. 1 tanesi direkt stüdyo kulaklığı zaten. Benim stüdyo kulaklıkları hakkında bilgim yok ama o kulaklıkların genel anlamda berrak ses verdiği doğrudur.
Eq ayarını biliyorum ama bir ses tipi oluyor sonuçta kulaklıkta, yoksa anker çok fp zaten, edifier ile behringer de anc falan var genel kullanıma uygun diye biliyorum, neden değil dedinizki?

Geri
Yukarı