3000 TL APU sistem toplama

Farzetki

Decapat
Daha fazla  
Evet bütçem çok yok 3000 TL bütçem var bu fiyata F/P oynayacağım oyunlar en fazla Valorant GTA 5 bu oyunlara göre bir Ali sistem arıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el 3200G kasalara bakabilirsin kendin toplama taraftarı olma daha fazla bir miktar çıkar diye düşünüyorum.

2.el 3200G sistemi normal olarak 4500 TL altı vermezler ama şu sistemi sıfır olarak alma şansınız var ama Valorant'ta 720p de 60 FPS verdiğini söyleyim.(minimum değerler) günlük Word Powerpoint ve güncel oyunları idare ettirecek seviyede...

2.el 3200G sistemi normal olarak 4500 TL altı vermezler ama şu sistemi sıfır olarak alma şansınız var ama Valorant'ta 720p de 60 FPS verdiğini söyleyim.(minimum değerler) günlük Word Powerpoint ve güncel oyunları idare ettirecek seviyede...
Bu sistem ile video edit yapılır mı? Bende çok dandik bir bilgisayar var video editlerde donuyor bilgisayar. Ve böyle GTA San Andreas vs oynatir mi bu bilgisayar sizce? Ve ileride ekran kartı takilir mi buna?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem ile video edit yapılır mı? Bende çok dandik bir bilgisayar var video editlerde donuyor bilgisayar. Ve böyle GTA San Andreas vs oynatır mı bu bilgisayar sizce. Ve ileride ekran kartı takilir mi buna.

Şu anda kuzenim aldı. Kendisi sadece Valorant ve Team Fortress gibi oyunları oynuyor. Video edit hakkında bir şey söylemem ama GTA San Andreas'ı oynatır bence. Ekran kartı takılır mı sorusuna gelirsek de küçük yapıdaki ekran kartları olur da ne kadar yer kaplar bilemiyorum. @Yener K. hocam sizce microatx anakarta ekran kartı takılır mı?

Bu sistem ile video edit yapılır mı? Bende çok dandik bir bilgisayar var video editlerde donuyor bilgisayar. Ve böyle GTA San Andreas vs oynatır mı bu bilgisayar sizce. Ve ileride ekran kartı takilir mi buna.

Kullanacağın programa bağlı. Takılır 750 Ti gibi bir kart ama işlemcisi pek de iyi değil "ofis kategorisi" olarak geçer. Tabii dolar kuru yüzünden böyle sistemlere bakıyoruz.

Ekran kartı takılır. Sonuçta PCI Express slot var. İşlemci de yükseltilebilir. Alacağınız donanıma göre de PSU almanız gerekir.

Geri
Yukarı