3000 TL APU Sistem

Hiçbirinde kasmadı MC de 60'a sabitledim. ETS 2 de özel ayarlar yaptım ama basit değil ağır ayarlar yaptım 45 50FPS. ATS de medium da 30 40 FPS. Fh 4 Low medium karışık 45FPS sabit.

Çok rahat alıyorum hocam. Siizn driverlar vs kurlumu.

Dostum sana ulaşabiliceğim bir bağlantı bırakabilir misin rahatsız olmayacaksan.

Dostum sana ulaşabiliceğim bir bağlantı bırakabilir misin rahatsız olmayacaksan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ya +10FPS ekran kaydedici +5 FPS de MSI after bunner ekleyin buradaki gibi alıyorum ortalama ve bende arkada her şey kapalı sadece Steam açık
SEMİ KAAN CAKIR#7561
DC

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ya +10FPS ekran kaydedici +5 FPS de MSI after bunner ekleyin buradaki gibi alıyorum ortalama ve bende arkada her şey kapalı sadece Steam açık.

Semi Kaan cakır#7561
DC.

Eline kaç günde ulaştı hocam.

Böyle yaparsanız daha sağlıklı olur hocam, AMD'nin APU işlemcilerinde RAM'lerin frekans değerleri çok önemli 3000MHz ve üstü seçerseniz sizin için çok sağlıklı olacaktır. RAM'leri kesinlikle 2x8'lik alın 3200MHz veya 3000MHz'lik RAM'leri tercih edebilirsiniz.
1624312426915.png

Böyle yaparsanız daha sağlıklı olur hocam, AMD'nin APU işlemcilerinde RAM'lerin frekans değerleri çok önemli 3000MHz ve üstü seçerseniz sizin için çok sağlıklı olacaktır. RAM'leri kesinlikle 2x8'lik alın 3200MHz veya 3000MHz'lik RAM'leri tercih edebilirsiniz. Eki Görüntüle 1077869

Hocam elimde ek olarak AMD R7 240 ekran kartı var sisteme uyumlu mudur acaba?

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    7,1 KB · Görüntüleme: 9
Sisteme bir katkısı olmayacaksa eski sistemde durabilir o zaman.

Aslında takabilirsiniz. Basit işlemlerde işlemciyi yormak yerine ekran kartını kullanırsınız. Oyunlarda ise işlemciyi kullanmayı tercih edersiniz. En azından NVIDIA'da bu ayar vardı büyük ihtimallen AMD'de de olması lazım. İşe yarar mı? İşlemcinin gücünü kısar mı? Bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı