3000 TL ayakkabı önerisi

Xlazer

Hectopat
Ayağımdaki bot beni çok bıktırdı ve malum bayrama geliyoruz, yeni ayakkabı ihtiyacı doğdu. Aşağıdaki gibi ayakkabılar gözüme çekici geliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240319-194551~2.png
    Screenshot_20240319-194551~2.png
    230,9 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_20240319-194536~2.png
    Screenshot_20240319-194536~2.png
    181,7 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20240319-192747~2.png
    Screenshot_20240319-192747~2.png
    960,2 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Ayağımdaki bot beni çok bıktırdı ve malum bayrama geliyoruz, yeni ayakkabı ihtiyacı doğdu. Aşağıdaki gibi ayakkabılar gözüme çekici geliyor.

Puma çok rahattır spor için tavsiye ederim, Nike çok şıktır güzeldir ama bazı ayakabıları serttir onun dışında günlük kullanım için çok güzeldir ama blazer ı falan tavsiye etmiyorum hem her 10 gencin 9 unun ayağında hem de hızlı yıpranıyor, Adidas'ın pek güzel bir yanı yok ben şahsen hiç beğenmiyorum.

Bunun pek çok renk çeşidini bulabilirsiniz.
Klasik ve iyi bir model bence.
Nike

Nike Olan'da beden 40'a kadar hocam 42 giyiyorum başka önereceğiniz var mı Adidas'i beğendim.

Puma çok rahattır spor için tavsiye ederim, Nike çok şıktır güzeldir ama bazı ayakabıları serttir onun dışında günlük kullanım için çok güzeldir ama blazer ı falan tavsiye etmiyorum hem her 10 gencin 9 unun ayağında hem de hızlı yıpranıyor, Adidas'ın pek güzel bir yanı yok ben şahsen hiç beğenmiyorum.

Bunun pek çok renk çeşidini bulabilirsiniz.
Klasik ve iyi bir model bence.
Nike

Bence Nike'yi alabilirsiniz gayet güzel duruyor bende Nike'nin o modelini seviyorum tavsiye ederim almanızı sade ve şık

Hocam kendi göz zevkime göre yorum yapacağım bana göre blazzer modelleri Low olsun high olsun Nike gibi durmuyor gözüme. Attığınız puma gözüme hoş geldi ama o tarz yüksek bilekli ayakabıları giymesi genellikle zor olur Adidas'da fena değil ama.
Bence Nike court modelleri güzel.

3. ayakkabıyı bizzat giyiyorum çok rahat ama kombinlerle uyumlu olmayabiliyor. Yerinizde olsam Converse alırdım ama Nike en mantıklısı gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı