3000 TL Bilgisayar Toplama

Aslında 8GB ram yavaş yavaş yetersiz kalabilir. Rx470 konusuna gelince, muhtemelen VATAN'dan topladığı için bütçeye sığdıramamıştır. :D
8GB 1080p için oldukça yeterli ve fazla bile. Ayrıca arkadaş daha ucuza bir yer varsa söyleyin demiş. Yani sinerji, inventus, teknobiyotik gibi yerlerden alabilir.

8GB 1080p için oldukça yeterli ve fazla bile. Ayrıca arkadaş daha ucuza bir yer varsa söyleyin demiş. Yani sinerji, inventus, teknobiyotik gibi yerlerden alabilir.
1080p için yeterli derken ? Ramların oyunda fazla etkisi yok ama yayın yapanlar chorme gibi bir ram canavarı kullanıyor genelde. Yani 16 alsın kafası rahat olsun. :D

1080p için yeterli derken ? Ramların oyunda fazla etkisi yok ama yayın yapanlar chorme gibi bir ram canavarı kullanıyor genelde. Yani 16 alsın kafası rahat olsun. :D
Konuyu okumadınız, sanırım. Oyun için toplandığını söylemiş arkadaş. 8GB uzun yıllar yeterli gelecektir. 16 GB ihtiyaç fazlasıdır...

Selamlar

RX480'li ve 16GB. Kasa zevke göre değiştirilebilir. 3050 TL civarı.

Dosya Ekleri

• 3000-rx480.JPG
    3000-rx480.JPG
    76,8 KB · Görüntüleme: 208
'Slndnmz' adlı arkadaşın topladığı sistemi alabilirsiniz fakat o anakart seçimi çok yanlış 2 ram slotlu bir anakart ve hiç ileriye dönük değil , onun yerine MSİ B150M Mortar Arctic modelini almanızı öneriyorum tam bir F/P ürünü.

Evet, doğru. Bütçe sıkışmasından dolayı onu seçtim.
2x8GB uzun bir süre yeterli olacağını düşünüyorum. Biraz bütçe arttırılıp Mortar Arctic ile değiştirilebilir.(Sanırım yaklaşık 50 TL)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı