3000 TL Bisiklet Önerisi

Bisikleti yazın almayı düşünüyorum. Boyum 180 ve 80 kiloma uygun bir bisiklet istiyorum. Maksimum verebileceğim para miktarı 3000 TL. Genellikle şehir içinde kullanacağım. Markası vb fark etmez.

3 k ya bisiklet bulunabilir mi bilmiyorum nerede hangi koşullarda kulanı cağını yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz.

Hocam şehir içinde kullanacağım düz yolda süreceğim yani ama uzun mesafeler gitmeyi planlıyorum dayanıklı olması daha iyi olur. dağda bayırda kullanmayacağım.
3 k ya bisiklet bulunabilir mi bilmiyorum nerede hangi koşullarda kulanı cağını yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz.
Dağ bisikleti mi şehir bisikleti mi? Bisiklet fiyatları gerçekten uçmuş 2 yıl önce giriş seviyesi 1.300 TL'ye aldığım bisiklet şimdi 4.500 TL olmuş...

3 k ya çok düzgün bir şey bulabilir misin bilmiyorum şehir bisikleti bakabilirsin istanbuldaysan Sirkeci deki bisikletçiler sana yardımcı olabilir ve pazarlıkta yapabilirsin fiyat konusunda interneten daha ucuza gelebilir.

İstanbulda değilim hocam tercihim internet olur nedense bu bisiklet işinde ne alırsam alayım dolandirilmis gibi hissediyorum.
3 k ya çok düzgün bir şey bulabilir misin bilmiyorum şehir bisikleti bakabilirsin istanbuldaysan Sirkeci deki bisikletçiler sana yardımcı olabilir ve pazarlıkta yapabilirsin fiyat konusunda interneten daha ucuza gelebilir.

Geri
Yukarı