3000 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Daha önce hiç kablosuz kulak içi kulaklık kullanmadım, o yüzden cahilliğimi mazur görün.

Kronik dip ses sorunu olmayan, aktif gürültü engellemeye sahip ve küçük olan versiyonlarından önerilerinizi bekliyorum.

Kulak üstü rahatsız ettiği zaman bilgisayardada kullanabilir olması gerekli, gecikme yaşanmaması önemli.

Genellikle müzik/video için kullanacağım ama telefon görüşmesi yaptığımda üzmezsede iyi olur.

3000 TL üst limit o fiyatta olması şart değil F/P ürünleride tercih edebilirim.

Son düzenleme:
Hocam 2. nesil AirPods var ama aktif gürültü önleme yok onda.
Hocam Android kullanıyorum ve küçük olanlarından istiyorum.

Şu tarz olanlarından.
804x1200.jpg

Bende birebir aynı bütçe aynı kullanim için kulaklık arayışındayım, küçük deyince aklıma direk Sony linkbuds s geldi. Araştırmanızı öneririm ama detaylı bilgiye sahip değilim, sizin gibi kendimce kurcaliyorum. (ANC de Sony en iyi markalar arasındadır)

Sizin de arada kaldığınız ya da karar verip aldığınız model olursa buradan bilgilendirirseniz sevinirim 😅

Bende birebir aynı bütçe aynı kullanim için kulaklık arayışındayım, küçük deyince aklıma direk Sony linkbuds s geldi. Araştırmanızı öneririm ama detaylı bilgiye sahip değilim, sizin gibi kendimce kurcaliyorum. (ANC de Sony en iyi markalar arasındadır)

Sizin de arada kaldığınız ya da karar verip aldığınız model olursa buradan bilgilendirirseniz sevinirim 😅
Ben Samsung Buds 2 Pro tercih ettim hocam, Pazartesi gün gelecek bakalım deneyimlerimi unutmazsam paylaşırım.

Memnun kalmaz ve iade edersem sizin önerinizide değerlendireceğim.

Son düzenleme:
Ben Samsung Buds 2 Pro tercih ettim hocam, Pazartesi gün gelecek bakalım deneyimlerimi unutmazsam paylaşırım.

Memnun kalmaz ve iade edersem sizin önerinizide değerlendireceğim.
Hayırlı olsun hocam, değerlendirmeniz için değil de fikir olsun diye paylaşmıştım. Buds 2 pro benim de aklımda olan bir model güle güle kullanmanız dileğiyle

Hayırlı olsun hocam, değerlendirmeniz için değil de fikir olsun diye paylaşmıştım. Buds 2 pro benim de aklımda olan bir model güle güle kullanmanız dileğiyle
Hayır yanlış anlamayın eğer bu üründen memnun kalmazsam sizin önerdiğinizi alacağım, biraz inceledim ve ürünler benzer ve kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı