3000 TL bütçeli DDR4 anakart, işlemci, RAM önerisi

Yani benim önerdiğim işlemci 8 yıllık mı? Çıkış yılı 2019 yazıyordu.
Ve neden görüntü gelmeyecek? Uyumlu değil mi ki?

Benim kafam karıştı :D.
Sizin önerdiğiniz işlemci ile benim önerdiğim anakartlar uyumlu mu diye sormuştum.
Anladım ama neden görüntü gelmeyecek ki?

Peki benim söylediğim anakartlara göre bir işlemci var mı önerdiğiniz işlemciye yakın bir fiyatta. Çünkü ben bu anakarta biraz ısındım.
MSI anakarttan bahsediyorum.

Peki benim söylediğim anakartlara göre bir işlemci var mı önerdiğiniz işlemciye yakın bir fiyatta. Çünkü ben bu anakarta biraz ısındım.
MSI anakarttan bahsediyorum.
6. ve 7.nesil işlemciler, ısınayım derken kül olmayınız. 10.nesilden 9 ve alt nesillere geçmemelisiniz, iyi bir performans farkını kaybedeceksiniz.

Ayrıca bütçeyi biraz aşıyor ama ısınırsanız bunu alın:

Yanlış olmasın ama anakart ile işlemcilerin uyumluluğu sadece pin sayısı ile oluyor diye biliyorum. Sizin söylediğiniz "10. nesli desteklemiyor" gibi şeyleri ilk defa duydum.
Bu konularda pek bilgim yok. Dediğiniz doğruysa söylediğiniz anakartın biraz daha üstü yok mu ben görünüşünün de güzel olmasını istiyorum.
Önerdiğiniz anakart çok pahalı eğer dediğim gibi benim istediğim fiyatta güzel bir anakart yok ise sizin en başta önerdiğiniz olacak mecbur.

Yanlış olmasın ama anakart ile işlemcilerin uyumluluğu sadece pin sayısı ile oluyor diye biliyorum. Sizin söylediğiniz "10. nesli desteklemiyor" gibi şeyleri ilk defa duydum.
Bu konularda pek bilgim yok. Dediğiniz doğruysa söylediğiniz anakartın biraz daha üstü yok mu ben görünüşünün de güzel olmasını istiyorum.
Önerdiğiniz anakart çok pahalı eğer dediğim gibi benim istediğim fiyatta güzel bir anakart yok ise sizin en başta önerdiğiniz olacak mecbur.
1151 V.2 hariç öyle, pin sayısına bağlı oluyor.

Peki bu nasıl?

Çok güzel.
Tam istediğim ürün :D.
RAM'larla beraber 3100-3200 TL gibi bir civar tutuyor. Çok teşekkür ederim değerlendireceğim.
Peki benim şu anki anakartım bayağı eski. Ekran kartı veya diğer pinler (minik girişler var ya soket mi ne) onlar uyumlu olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı