3000 TL Civarı Oyun Bilgisayarı Toplama

Daha fazla  
Şu civarda bir sistem toplamak istiyorum da henüz yeniyim yardımcı olur musunuz?
OC konusunda kararsızım sizce olmalı mı yoksa olmasa da olur mu?
Ve yeni ekran kartları çıkacakmış beklemeli miyim?
Bütçe : 3000-3500.

Overclock konusunda pek bir şey bilmiyorsanız kalkışmayın derim. Yeni alacaksınız parçaları sonuçta ziyan olmasın. Zaten yeni nesil işlemciler ile çok fazla gerek yok diye düşünüyorum zaten oyun performansları olsun günlük kullanımda ki hızları olsun gayet muazzam. İntel harika iş çıkarmış. Benim tavsiyem size bu şekilde olacak. İsterseniz işlemcinizi i5 6500 veya 6600 yapabiliriz.

Dosya Ekleri

• 3300.png
    3300.png
    61 KB · Görüntüleme: 184
Ana kart düşük değil mi ilerde geliştirmek istersem onun yerine: MSI Z170A GAMING M3 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3600MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart olsa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock konusunda pek bir şey bilmiyorsanız kalkışmayın derim. Yeni alacaksınız parçaları sonuçta ziyan olmasın. Zaten yeni nesil işlemciler ile çok fazla gerek yok diye düşünüyorum zaten oyun performansları olsun günlük kullanımda ki hızları olsun gayet muazzam. İntel harika iş çıkarmış. Benim tavsiyem size bu şekilde olacak. İsterseniz işlemcinizi i5 6500 veya 6600 yapabiliriz.
Bu sisteme ilerisi için madem O.C. düşünüyorsunuz, MSI Z170A Gaming M3 takın, işlemci i5 6600, ekran kartı da MSI GTX 960 Gaming 4G olsun. Sizi yarı yolda bırakmaz.

Açıkça söylemleriniz bence çok saçma gtx 960 4 gb takın sizi yarı yolda bırakmaz demiş.
O ekran kartı piyasanın en iyi ekran kartlarındandır. Millet gidip gyx 960 neden alsın ki sanki ne oynuyorlar alıpta lol oynayacaksın? GTA 5 the w3 gibi oyunlarımı oynayaksın sanki ha oynasan bile ne fark eder ki ha düşük ayar ha hıgh bence gereksiz.

Kötü mü gtx960 adam 3500 lük sistem istiyor, bizde burada öneriyoruz, sizin de bildiğiniz güzel bir sistem varsa önerin hepimiz bilgilenelim. :)

Burada kardeşimiz 2000 TL gibi bir sistem toplamıyor insanların ne oynayacağı veya ne yapacağına siz de karar vermiyorsunuz. Onlar bizden rica eder tavsiye ister biz de isteklerine göre tavsiye veririz. Diğer bir konu da ilk defa birini rapor ettim. Türkçe kurallarına uygun bir şekilde yazmanızı rica ederim. Burası diğer forumlara benzemez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı