3000 TL CS:GO için laptop tavsiyesi

Emptiness

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Adliye Personeli
İyi akşamlar arkadaşlar. Öncelikle 3000 TL civarı CS:GO oyununu sıkıntısız 3 5 yıl oynayabileceğim bir laptop bakıyorum. Intel işlemci ve NVIDIA ekran kartı önceliğim. Genede bütün önerilerinizi bekliyorum ikinci el ya da sıfır fark etmeksizin. Bir diğer husus da ikinci el olarak 3700TL'ye Monster Abra A5 v11.1 laptop var. Özellikleri aşağıdaki gibi
  • 7.nesil kaby lake Intel® Core™ i7-7700HQ
  • 8 GB (1x8GB) DDR4l 1.2v 2400MHz
  • 240GB SSD
  • 15.6" Full HD 1920x1080 IPS mat LED ekran
  • 4 GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1050 128-BIT DX12
Bu cihaz hakkında da yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 TL'ye ancak Ryzen 5 3500u ve Vega 8 APU sistem bulunabiliyor. Alacağınız sistem çok daha performanslı olacaktır. 3500 TL'ye düşürebilirseniz çok daha iyi olur.

Eğer ki cihazın temizliğine inanıyorsan kesinlikle Monster’i al. O fiyat bandında 0 olarak en fazla bir 3500U işlemcili bir laptop alabilirsin.
Cihazın temizliğini bilmiyorum hocam bir incelemem lazım internet üzerinden iletişim kurdum arkadaşla. Yorumun için teşekkür ederim.

3000 TL'ye ancak Ryzen 5 3500u ve Vega 8 APU sistem bulunabiliyor. Alacağınız sistem çok daha performanslı olacaktır. 3500 TL'ye düşürebilirseniz çok daha iyi olur.
Değerli yorumun için teşekkür ederim hocam. Bakalım bir fiyat konusunda anlaşabilirsek düşüneceğim cihazı.

3000 TL bütçeye oyuncu bilgisayarı var mı bilemiyorum o yüzden 3700 e Monster iyi olabilir. Hatırladığım kadarıyla Monster ömür boyu ücretsiz temizleme imkanı sunuyor.

3000 TL bütçeye oyuncu bilgisayarı var mı bilemiyorum o yüzden 3700 e Monster iyi olabilir. Hatırladığım kadarıyla Monster ömür boyu ücretsiz temizleme imkanı sunuyor.
İşin aslı oyuncu bilgisayarı denir mi bilmiyorum sadece cs go için istiyorum. Ama dediğiniz gibi monsteri bir inceleyeyim ben.:) yorumunuz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı