3000 TL direksiyon seti önerisi

2.el işine hiç bulaşmak istemiyorum, sıfır almak istesem diğer direksiyon seti fiyatları almış başını götürmüş olduğu için bunu alacağım galiba.
Hocam nerde yaşıyorsunuz ona göre bir ilan bulabiliriz belki sıfırdan 3000 liraya kaliteli bir şey bulmanız çok çok zor rampage'ye bulaşmak 2.ele bulaşmaktan daha kötüdür.

Hocam nerede yaşıyorsunuz ona göre bir ilan bulabiliriz belki sıfırdan 3000 liraya kaliteli bir şey bulmanız çok çok zor Rampage'ye bulaşmak 2.ele bulaşmaktan daha kötüdür.

Hocam Rampage dediğiniz kadar kötüymüş gerçekten. İnceleme videolarını izleyince almamam gerektiğini anladım test ederek 2.el DFGT veya G25 alacağım.

Sıfır v900s alacağıma 2.el dfgt falan alırım rampage pişmanlıktır.

Kaliteli birşey istiyorsan bu fiyata sıfır bulabileceğini sanmıyorum 2.elden bazı ilanlar koydum bunlara bakabilirsiniz.

2900 TL DFGT:Tertemiz Logitech Driving Force GT 900 derece - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 1014748619

3000 TL H-Vitesli G25:G25 Acil Satılık - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 1040539114

2650 DFGT:0 AYARINDA SATILIK DFGT - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 980354906
Dfgt bu kadar oldu mu ya? 1300'e aldım birkaç ay önce.

Hocam Rampage dediğiniz kadar kötüymüş gerçekten. İnceleme videolarını izleyince almamam gerektiğini anladım test ederek 2.el DFGT veya G25 alacağım.
Gerçekten önerilmesinden bile hoşlanmadığım bir set. İçinde yay ve potansiyometre dışında bir şey yok. Force feedback sistemi zaten yok. Malzeme kalitesizliğinden bahsetmiyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı