3000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
3000

onur sefa

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Malum miningciler yüzünden piyasada ekran kartı kalmadı. Stoklar boş.

Bundan 2 ay önce GTX 1660 Super 2500 TL iken şimdi 4000 TL fiyat çekiyorlar. O kadar para çıkamıyorum.
Bende alternatif olarak RX 5500 XT 8 GB modeline yöneldim. Baktım ki fiyatlar onda da öyle 4000 TL civarı. 4 GB'lık modelini de almak istemedim.

Bu performanslarda başka bir ekran kartı önerisi olan var mı? Yoksa piyasanın düşmesini mi beklesem daha iyi olur?

Arkadaşlar merhaba. Malum miningciler yüzünden piyasada ekran kartı kalmadı. Stoklar boş.

Bundan 2 ay önce GTX 1660 Super 2500 TL iken şimdi 4000 TL fiyat çekiyorlar. O kadar para çıkamıyorum.
Bende alternatif olarak RX 5500 XT 8 GB modeline yöneldim. Baktım ki fiyatlar onda da öyle 4000 TL civarı. 4 GB'lık modelini de almak istemedim.

Bu performanslarda başka bir ekran kartı önerisi olan var mı? Yoksa piyasanın düşmesini mi beklesem daha iyi olur?

Ee ben daha yılbaşından birkaç gün önce ASUS Dual 5500XT 8 GB aldım 2100e?

stoklarda yok rx 590
Yeni seri kartları bekleme imkanınız var mı?

mesela hangi kartları ???

3000 serisi kartlar tanıtılacak. Onları beklerseniz fiyatlandırmaya göre 3050 veya 3050 Ti kartlarından birini alabilirsiniz diye umuyorum.

Hahaha 4000 liraya 1650S koyuyorlar. Stokları beklemen gerekecek. İnsanlar açlıktan geberiyormuş misali hazır sistem alıyorlar ve gerçekten kira parasını erteleyip bilgisayarlara basıyorlar. Hâl böyle olunca ekran kartları hazır sistemler için stoktan kaldırılıyor. Elbet geri koyacaklar o ekran kartlarını stoğa, birilerinin parası bitecek sonuçta.

beklemekten başka çare yok. Dün gittigidiyor da 1660s satışa çıktı 2500 tl ye. 5 dakikada tükendi. Bu şartlar altında biz ekran kartı alamayız. Bitcoin veya Etheriumun düşmesini beklememiz lazım :)))))

Geri
Yukarı