3000 TL ekran kartı önerisi

Ban yememek için ağzımı bozmuyorum. Samsung SSD'ye fil tarihinden kalma deyip, AMD Intel'den her zaman daha iyi deyip de benimle dalga geçemezsin! Sonra ben bir şey bilmiyor oluyorum. Karar konu sahibinin, parayı o verecek. İstediğini dinlesin. Bir de hala 3500X öneriyor. Bu davranışlarını cahilliğine ve yaşına veriyorum.

500 MB yazma var daha bunu bile bilmiyorsun gelmiş konuşuyorsun AMD Intel'den iyi kaç defa anlatacağım 5 3500X en iyi işlemcilerden biri Intel i3 öneriyorsun 8000 TL'lik PC'ye 800 TL'lik işlemci öneriyorsun 2993 MHz'lık anakart öneriyorsun bir de bunu PC'den anlamadığın için bunu cahilliğe yaşa bağlıyorsun yaşım 16.

500 MB yazma var daha bunu bile bilmiyorsun gelmiş konuşuyorsun AMD Intel'den iyi kaç defa anlatacağım 5 3500X en iyi işlemcilerden biri Intel i3 öneriyorsun 8000 TL'lik PC'ye 800 TL'lik işlemci öneriyorsun 2993 MHz'lık anakart öneriyorsun bir de bunu PC'den anlamadığın için bunu cahilliğe yaşa bağlıyorsun yaşım 16.

Allahım yarabbim hala 500MB yazma var diyo. Ayrıca ben i5 10400F önerdim ve buda 3500x'den daha iyi. Önce oku, araştır sonra konuş. Git Youtube'dan testleri izle öyle konuş. Hiç bir şey bilmeden saçma sapan yorumlar yapma. Bir de yaşın 16 olsa ne yazar?

Araştır biraz araştır! Öyle konuş.

Allah'ım yarabbim hala 500 MB yazma var diyor. Ayrıca ben i5 10400F önerdim ve bu da 3500X'den daha iyi. Önce oku, araştır sonra konuş. Git YouTube'dan testleri izle öyle konuş. Hiçbir şey bilmeden saçma sapan yorumlar yapma. Bir de yaşın 16 olsa ne yazar?

Araştır biraz araştır! Öyle konuş.

Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3400MB / Yazma Hızı 2300MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da yazma okuma MB'si çok önemli bir buna bak bir de anakart 2933 MHz en az 3200 olması lazım 8000 TL'lik PC'ye işlemci konusunda sen haklısın fakat anakart ve SSD konusunda ben haklıyım
Bunlar yeni nesil SSD'ler çünkü bir tane akrabam var bilgisayarcı kendi PC'si 30 saniyede açılıyor aynı dediğin SSD gibiydi gönderdiğimi alacakmış

Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3400MB / Yazma Hızı 2300MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da yazma okuma MB'si çok önemli bir buna bak bir de anakart 2933 MHz en az 3200 olması lazım 8000 TL'lik PC'ye işlemci konusunda sen haklısın fakat anakart ve SSD konusunda ben haklıyım

Hayır. İntel için MHz pek fark etmiyor. Hala diyorum, YouTube'dan yabancı kanallardan karşılaştırmalar izle.

SSD için oyunlarda 600 ile 2000MB arası fark yok. Tekrar tekrar diyorum: Karşılaştırma videoları izle, anlayacaksın.

Geri
Yukarı