3000 TL Ekran karti önerisi

Bütçe
2500-3000 TL

of corpse

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben R3 2200G kullanıyorum ekran karti almayi dusunuyorum aralar yaklasik 2500 3000 TL bir bütçem var. RX 550 almayi dusunuyorum. Bu kart nasildir performans olarak darbogaz vs yapar mi ve daha iyi bir oneriniz var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Prime A320M-F anakartim PSU modelini de tam aklimda degil su an 80+ Bronze sertifikasi var 500W gucunde.

Ryzen 3 2200G RX 550'yi besler ama ekran kartı GDDR5 ve 4 GB 128bit olduğundan günümüz oyunlarında kasma yapabilir. Önerim RX570 al performansı biraz daha iyidir.

Sıfır olarak RX 550 almak saçmalık olur hocam. İkinci el, Param Güvende açık ilanlardan 1660 Ti, 1660S alabilirsiniz. İşlemciniz nedir bu arada? Yetersiz ise elden çıkartıp üzerine koyabilirsiniz.

R3 2200G kullanıyorum hocam.2. el dusundum ama cok anlamıyorum ben bu islerden GPU dolandiriciligi falan oluyormus cok yanasmadim o yüzden.

R3 2200G kullanıyorum hocam.2. el dusundum ama cok anlamıyorum ben bu islerden GPU dolandiriciligi falan oluyormus cok yanasmadim o yüzden.

Hocam işlemcinizi elden çıkartabilirsiniz. Üzerine ekleyerek R3 3100 alabilirsiniz. GPU dolandırıcılığı vb. olaylar yaşanmakta elbette. Ancak param güvende açık ilanlara güvenebilirsiniz. Ürün sorunlu çıkarsa veya beğenmezseniz iade etme şansınız bulunmakta. Gidip RX 550 tarzı kartlar alınmaz bu bütçede.

@xtrhal, bahsettiğimiz kartlar düşük güç tüketimine sahip. Öyle ki 300W PSU önerilmekte 🙂

K

Hocam işlemcinizi elden çıkartabilirsiniz. Üzerine ekleyerek R3 3100 alabilirsiniz. GPU dolandırıcılığı vb. olaylar yaşanmakta elbette. Ancak Param Güvende açık ilanlara güvenebilirsiniz. Ürün sorunlu çıkarsa veya beğenmezseniz iade etme şansınız bulunmakta. Gidip RX 550 tarzı kartlar alınmaz bu bütçede.

@xtrhal, bahsettiğimiz kartlar düşük güç tüketimine sahip. Öyle ki 300W PSU önerilmekte 🙂

Hocam 2. el temiz GTX 960 nasildir? Benim sistemim icin nasildir herhangi bir sıkıntı olur mu? Genelde Valorant LoL The Forest falan oynuyorum 144 Hz monitörüm var Valorant ve LoL icin 144 FPS ustune cikartir mi ben pek anlamıyorum.

Geri
Yukarı