3000 TL Ekran kartı önerisi

Bütçe
3000-3500
Umarım 5600XT'nin fiyatından haberiniz vardır, ayrıca 1660 Ti da belirttiğimiz fiyat kriterlerine uyuşmuyor ben sıfır belirtmeye çalıştım ve olabildiğince zorladım bunlar daha iyi olabilir ama bulması ve alması başka dert hocam.

Umarım 5600XT'nin fiyatından haberiniz vardır, ayrıca 1660 Ti da belirttiğimiz fiyat kriterlerine uyuşmuyor ben sıfır belirtmeye çalıştım ve olabildiğince zorladım bunlar daha iyi olabilir ama bulması ve alması başka dert hocam.

RX470 varken neden daha kotusune para harcasin ve sifir almak istesin. 2. el alacak zaten.

5000 TL altı sıfır ekran kartı kazık hocam maalesef.

1716761556182.png
Evet fiyattan haberim var.

Hocam RX 5600 XT i7 2600 ile hiç oynanmayacak şekilde darboğaz yapar mı acaba? Dying Light 2, GTA 5 Online, ride serisi, Forza Horizon 5 ve Valorant oynayacağım.
Biraz dar boğaz yapar ama okadar abartı bir darboğaz yapmaz.

Genede işlemciyi değiştirmek fayda sağlar.

Geri
Yukarı