3000 TL Ekran Kartsız ve HDD'siz Sistem Toplama

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar eski bilgisayarımın anakartı meftaa olduktan sonra artık yeni bir PC toplamaya karar verdim. Ekran kartı olarak Sapphire'ın RX 570 Nitro+ 4GB modeline sahibim ve 1 adet Samsung HD155UI 1.5 TB diske sahibim. Evet sadece sistem bileşenleri kaldı bunlar ise şöyle :

• İşlemci: Ryzen 5 2600
  • Anakart: Asus ROG B450-F Gaming
  • RAM: Corsair Vengeance DDR4 3200 MHz (4GBx2) CL16
  • Kasa : Aerocool Quartz
  • PSU : EVGA 500 BR 500W 80+ Bronze

Eğer daha iyi bilesenler kullanılabiliniyorsa tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar eski bilgisayarımın anakartı meftaa olduktan sonra artık yeni bir PC toplamaya karar verdim. Ekran kartı olarak Sapphire'ın RX 570 Nitro+ 4GB modeline sahibim ve 1 adet Samsung HD155UI 1.5 TB diske sahibim. Evet sadece sistem bileşenleri kaldı bunlar ise şöyle :

• İşlemci: Ryzen 5 2600
  • Anakart: Asus ROG B450-F Gaming
  • RAM: Corsair Vengeance DDR4 3200 MHz (4GBx2) CL16
  • Kasa : Aerocool Quartz
  • PSU : EVGA 500 BR 500W 80+ Bronze

Eğer daha iyi bilesenler kullanılabiliniyorsa tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar.
Anakart bana biraz pahalı geldi onun yerine 600 tl lik bir ekran kartı alıp yanına ssd alabilirsiniz birde psu 600w olursa önü daha çok açık olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı