3000 TL Elektronik Sigara Önerisi

• Konuyu başlatan Forse
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 478
Merhaba hocam kendim smok IPX80 modelini kullanıyorum. Likit olarak standart 80/20, vg/pg oranına sahip likit kullanabiliyorsunuz nargile hissiyatı veriyor sigaradan çok. Coil kısmınıda içme miktarınıza bağlı olarak yanık tadı aldığjnızda değiştirmeniz gerekiyor. Likit doldurmak da çok kolay direkt tıpasını açıp doldurabiliyorsunuz. Duman performansı pişman etmez. Su geçirmez bir cihaz ayrıca.

Hocam IPX 80 almayı dusunuyorumda acaba cıhazda lıkıt akıtma veyahut da ıcerken agıza lıkıt gelme gıbı sorunları var mı?

Hocam IPX 80 almayı dusunuyorumda acaba cıhazda lıkıt akıtma veyahut da ıcerken agıza lıkıt gelme gıbı sorunları var mı?

Dışarıya likit akıtma sorunu 1 yıllık kullanımda hiç yaşamadım ağıza likit gelmesi de sadece atomizerı yeni doldurmuşken buhar çekersen oluyor. Doldurduktan sonra 10 dakika gibi bir süre bekleyince öyle de bir sıkıntı olmuyor.

Cihazların sahtesi yapılmıyor. Coillerin ve likitlerin oluyor. Yani cihaz alırken orijinal vs bakmanıza gerek yok.

Ayrıca zaten garanti gibi bir şey hiçbir kişi vermez. Ne internet sitesi ne de Telegram'daki tedarikçiler ürünü alana kadar ilgilenir gerisi yok. Her yerde böyle yasal bir şey almıyorsunuz.
Maalesef Türkiye'de teknik olarak satışları yasak olduğu için resmi bir site veya ürünlerde geçerli bir garanti bulunmuyor. Bu konuda kendi alışveriş yaptığım yeri söyleyebilirim "buharkeyf" ben ürünlerimi bu siteden aldım orijinallik açısından bir sorun olmadı.
SMOK Scar 18 230w'da karar kıldım gibi duruyor 2.5-2.7k fiyatı duruyor buharkeyf üstünden sipariş ederim gibi gözüküyor. Ne düşünüyorsunuz?

O fiyata asla değmez bari luxe2 bakin oda değmez ama yapicak bir şey yok. Coilini zar zor bulursunuz cok eski cihaz onlar.
Luxe2 biraz pahalı geldi ben öyle baktım iyi yorumları vardı Argus xt ve gt2 dedikleriniz dışında başka ne önerebilirsiniz?

O fiyata asla değmez bari luxe2 bakin oda değmez ama yapicak bir şey yok. Coilini zar zor bulursunuz cok eski cihaz onlar.
Argus XT'de güzel ve siz galiba Voodoo markasını diğerlerine göre daha başarılı buluyorsunuz. Argus XT coilini rahat bir şekilde bulabilir miyim?

Son düzenleme:
Luxe2 biraz pahalı geldi ben öyle baktım iyi yorumları vardı Argus xt ve gt2 dedikleriniz dışında başka ne önerebilirsiniz?

Argus XT'de güzel ve siz galiba Voodoo markasını diğerlerine göre daha başarılı buluyorsunuz. Argus XT coilini rahat bir şekilde bulabilir miyim?
Evet voopoo markası chipleriyle zaten ön planda bana göre çoğu orta seviye markadan. Coilleri tpp tedarikçilerde bulabilirsiniz rahatça.

Yeni konular

Geri
Yukarı