3000 TL Gamebook Önerisi

Quanic

Kilopat
Makaleler
2
Yer
PCMR diyarı
Daha fazla  
Merhaba benim 3000 TL bütçem var ve Fallout 4 gibi oyunları kasmadan oynatacak bir gamebook lazım. Ben MSI GP62 Leopard Pro almayı düşünüyorum ama diğer önerilerede açığım.

Size bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Direk ürün göstermemin yanlış olacağını düşünüyorum. İhtiyaçlara göre öneride bulunmak en doğrusudur. Sadece evde kullanacağınız bir cihaz ise Masaüstü Bilgisayar daha doğru bir tercih olacaktır. Notebook cihazlarda oyun oynamak zor ve masraf isteyen bir iştir. Özellikleri ne kadar iyi olsa da stabil bir şekilde çalışması için güzel soğutulması gerekmektedir. 5 ila 6 ayda bir fanlarının temizlenmesi ve güzel bir bakım uygulanması gerekmektedir. Aksi taktirde Fps düşüsleri oyun içerisinde kasmalar görmeniz muhtemeldir. Profilinizde 15 yaşında olduğunuz gözükmekte bunun doğru olduğunu varsayarsak bu işlemleri uygulamak sizin için biraz zahmetli olabilir. Daha rahat bir oyun keyfi yaşamak isterseniz o fiyatlarda bir masaüstü bilgisayar bakmanız daha doğru olur diye düşünüyorum. Forumda ve Technopat.net adresinde Fiyatlara uygun sistemler mevcut onlara bakabilirsiniz.

Masaüstü Sistem Tavsiyeleri – Nisan 2016 - Technopat

Dizüstü PC Tavsiyeleri – Nisan 2016 - Technopat

Size bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Direk ürün göstermemin yanlış olacağını düşünüyorum. İhtiyaçlara göre öneride bulunmak en doğrusudur. Sadece evde kullanacağınız bir cihaz ise Masaüstü Bilgisayar daha doğru bir tercih olacaktır. Notebook cihazlarda oyun oynamak zor ve masraf isteyen bir iştir. Özellikleri ne kadar iyi olsa da stabil bir şekilde çalışması için güzel soğutulması gerekmektedir. 5 ila 6 ayda bir fanlarının temizlenmesi ve güzel bir bakım uygulanması gerekmektedir. Aksi taktirde Fps düşüsleri oyun içerisinde kasmalar görmeniz muhtemeldir. Profilinizde 15 yaşında olduğunuz gözükmekte bunun doğru olduğunu varsayarsak bu işlemleri uygulamak sizin için biraz zahmetli olabilir. Daha rahat bir oyun keyfi yaşamak isterseniz o fiyatlarda bir masaüstü bilgisayar bakmanız daha doğru olur diye düşünüyorum. Forumda ve Technopat.net adresinde Fiyatlara uygun sistemler mevcut onlara bakabilirsiniz.

Masaüstü Sistem Tavsiyeleri – Nisan 2016 - Technopat

Dizüstü PC Tavsiyeleri – Nisan 2016 - Technopat
Bu sene liseye geçiyorum ve büyük ihtimalle yatılı kalacağım o yüzden gamebook istiyorum

3500TL'ye kadar bütçen var mı? Dediğin notebook 3500TL.
Çok zorlarsam 3400 e kadar bütçem var

Dell Gaming 7559 B70F161C Core i7-6700HQ 16GB 1TB (8GB SSHD) GTX960M 4GB 15.6" FHD IPS FreeDOS | sanalmarketim
veya
Acer NX.G6TEY.002 Aspire V Nitro VN7-792G-520R Core i5-6300HQ 8GB 1TB (8GB SSHD) GTX960M 17.3" FHD Win 10 | sanalmarketim

Bu iki laptoptan birini ben de almayı düşünüyorum. :) Hatta konu da açtım hangisi diye. Eğer içine ısındıysa açtığım konuyu takip edebilirsin. Yeni açtım daha :)
İkiside çok güzel gibi ama başka önerileride bekliyorum

Kardeşim 3400 civarı olabilecek en iyi notebook ları önermişler bence. Dell bu aralar çok popüler, benimde almayı düşündüğüm bir ürün.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı