3000 TL Gamepad önerisi

yusufahri7

Femtopat
Daha fazla  
3000TL civarı bir bütçem var. DualSense (daha önce kullandım) mi almalıyım yoksa 9. nesil Xbox kolu mu çok kararsızım. Fikir belirtirseniz sevinirim. Gönlüm Xbox'tan yana ancak kullanmadığım için tereddütlüyüm.

Eğer DualSense tipi bir gamepad kullanıyorsan Xbox'a alışmak bir tık zor oluyor. Senin kararına kalmış bir şey ama genelde herkes Xbox kolu alıyor.

3000TL civarı bir bütçem var. DualSense (daha önce kullandım) mi almalıyım yoksa 9. nesil Xbox kolu mu çok kararsızım. Fikir belirtirseniz sevinirim. Gönlüm Xbox'tan yana ancak kullanmadığım için tereddütlüyüm.

Microsoft Xbox Wireless 9.nesil Kırmızı Controller Fiyatları ve Özellikleri sadece bu rengini almak şartıyla alın (şaka yapıyorum hocam istediğiniz rengi alın kırmızı renk çok hoş sadece) Xbox kol PC için en iyisidir. Hem alışması o kadar zor değil alıştın mı el tam oturuyor çok güzel oluyor.

Çocukluğum PS2 ile geçti, şu anda kullandığım kol bu .
IMG_20240204_124612.jpg

Dualsense eğer o fiyatlara bulunabiliyorsa alınabilir. Xbox gamepad yerine de Monster'ın gamepad'leri vardı onlara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı