3000 TL Gaming Laptop Önerisi

FlameoN

Kilopat
Arkadaşlar uzun süredir PC almayı düşünüyorum. Ve 3000 TL bütçe var. 3000 TL'yi 1 lira bile geçemez. Açacağım oyunlar: Rainbow Six Siege, PUBG, CS:GO, GTA 5'i kesin açabilecek bir laptop istiyorum. Ve belki Battlefield 1 oynayabilirim. 3000 TL'ye kadar en performanslı laptopu önerebilirsiniz. En az 8 GB RAM'ı olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiğin fiyata 950m ekran kartına sahip laptoplar var ama seni hiç memnun etmezler,mesela PUBG gibi bir oyunu en düşük ayarlarda bile adam akıllı oynayamazsın.O yüzden sana önerim masaüstü alman.İlle de laptop isterim diyorsan 200 tl eklemen koşuluyla bunu alabilirsin:Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
Satın alma butonunı göremedim ama?

Bakar mısın?

Neden 3000 TL'ye bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsun? Bunun yerine 3000 TL'ye bir oyun bilgisayarı toplayabilirsin ve 3000 TL'den daha ucuza bile o dizüstü bilgisayarla alacağından kat kat daha iyi performans alırsın. Alacağın laptopla oyun oynamak için zaten masa başında oturacaksın, çünkü o ekran kartı dahili pil ile tamamen beslenemez ve ekran kartıyla tam performans alamazsın. O yüzden yapmaya çalıştığın iş akıl dışı. :dikkatli:

Neden 3000 TL'ye bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsun? Bunun yerine 3000 TL'ye bir oyun bilgisayarı toplayabilirsin ve 3000 TL'den daha ucuza bile o dizüstü bilgisayarla alacağından kat kat daha iyi performans alırsın. Alacağın laptopla oyun oynamak için zaten masa başında oturacaksın, çünkü o ekran kartı dahili pil ile tamamen beslenemez ve ekran kartıyla tam performans alamazsın. O yüzden yapmaya çalıştığın iş akıl dışı. :dikkatli:

10 bin küsür TL'ye laptop aldım ve dediğin gibi ekran kartından ve işlemciden tam verim almak için pil takmak gerekiyor ama benim için mobilite daha önemli gittiğim yere gtx 1070 gelmiyorsa napayım ben masaüstünü. O yüzden akıl dışı falan değil öncelikler farklı.

Gezen birisi olduğum için laptop alıyorum ayrıca laptopu şarj kablosu takılıyken kullanacağım.
Anladım :) o halde 950m - 960m ekran kartı bulunan "HQ" 4 çekirdekli işlemcili ASUS ve ACER laptoplara göz atmanızı öneririm...

10 bin küsür TL'ye laptop aldım ve dediğin gibi ekran kartından ve işlemciden tam verim almak için pil takmak gerekiyor ama benim için mobilite daha önemli gittiğim yere gtx 1070 gelmiyorsa napayım ben masaüstünü. O yüzden akıl dışı falan değil öncelikler farklı.
Evet herkesin farklı ihtiyaçları olabilir :) ben sadece genel olarak söylemiştim.

Arkadaşın attığı monster laptop hoşuma gitti fiyatıda çok uygun. Ondan alabilirim. Aldıktan sonra arıza vb. çıkarsa nereye göndereceğim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı