3000 TL Gaming monitör önerisi

shanks1987

Hectopat
Merhabalar 2300 TL'ye Samsung LC27FG73FQMXUf aldım ikinci gün iadesini yaptım iade sonucu yeni monitör almayı düşünüyorum. Epey seçenek var karar veremiyorum. Karar veremediğim için yanlış monitör alıp pişman oldum. Yardımcı olursanız sevinirim.

MSI ASUS AOC Gigabyte markalarını düşünüyorum.
Bütçem maksimum 3000 TL. VA panel 144Hz - 165Hz 1ms FHD (2K şart değil ama olursa harika olur) 24" ya da 27" düşünüyorum. 27" FHD için pek olumlu yorumlar yok 2K bütçeye uygun öneriler olur, Curved olmasını istiyorum mümkünse şayet. Tamamen oyun odaklı Online oyunlar pek oynamıyorum daha çok Witcher Battlefield metro Far Cry vs gibi Single Player oyunlar oynuyorum.

İşlemci Ryzen 5 3600X.
E. Karti GTX 1660 Super Gaming X.
Anakart X570.
RAM 16.
İleride sistem yükseltmeyi de düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 bandına Link VA TN paneller var. bana sorarsanız Samsung C27HG70 alırdım.
Sizin iade ettiğiniz ürün 1080p 8Bit 84ppi Tavsiye ettiğim 2K 10Bit 109ppi Link.

3000 bandına Link VA TN paneller var. bana sorarsanız Samsung C27HG70 alırdım.
Sizin iade ettiğiniz ürün 1080p 8Bit 84ppi Tavsiye ettiğim 2K 10Bit 109ppi Link.

Iade etmemin sebebi freesync açtığım zaman ekranın alt tarafından boydan boya cizgi cikmasiydi. Önerdiğiniz modeli inceliyorum ama samsung için tedirginim

Kısa bir süre boyunca ayın modeli kullandım öneririm

Hocam teşekkür ederim ama 31" benim için çok büyük 😊 24 yada 27" düşünüyorum

Buraya bir bakın derim o zaman Link.
Hocam vermiş olduğun linkteki monitörleri inceledim şunu tercih etmeyi düşünüyorum
Eksileri artıları araştırmak gerekiyor ayrıca alternatifleri var mıdır f/P başka marka vs

Ayrıca şu monitörlerden birini düşünüyorum kullanan bilgisi olan arkadaşlar da yorumlarını esirgemezlerse memnun olurum
27"

24" + ips

Son düzenleme:

Geri
Yukarı