3000 TL GTX 1060 Sistem Toplama

Arkadaşlar ben msi bekliyorum çünkü en sağlam ekran kartı ben beklemeyi düşünüyorum yorumlarınız için teşekkür ederim

Bu işlerden biraz anlasaydın G4560 ile GTX 1060 6 GB kullanmaz darboğaz olucağını bilir bide GTX 1060 a 1600 TL para vermezdin tabi kendiniz almıyacaksınız ya atıp tutuyosunuz biz milletin parası çöpe gitmesin diye beklemelerini söylüyoruz eğer beklemek istemiyorlarsa en f/p şekilde sistem tavsiyesi öneriyoruz.Bu sistemi sizden başka kimse kullanmaz.

Arkadaşlar ben sinerjiden toplyabilirim yada itopyadan toplamayı dusunuyorum bu pc alınabiirmi itopya ve sinerji güvenilir sitelermi
pcc.png

Dosya Ekleri

• pc.png
    pc.png
    67,5 KB · Görüntüleme: 80
G4560 ile GTX 1060 6G, hemde SSD var. 250 liralık işlemciye, 1.500TL lik ekran kartı. Eline sağlık çok güzel bir sistem olmuş(!) Sizden ricam sosyalde biraz daha zaman geçirmeniz bu işlerde daha eski arkadaşların topladığı sistemleri gözden geçirmeniz yönünde olacaktır.

Ana konuya dönecek olursam, @ydagli42 'nin topladığı sistem gayet güzel, fakat burada da konuşulduğu üzere GTX 1060'ın fiyatı oyuncular için ideal olmaktan çıkacak kadar yükseldi.
İsterseniz @ydagli42 'nin sistemini GTX 1050Ti ile birlikte alın, isterseniz 2-3 ay kadar bekleyin ve GTX 1060 ile sistem kurun. Karar size kalmış.
Vay be sen hala buralardasın he :) :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı